هواداران تراکتورسازی تبريز

کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز

هفته سيزدهم لیگ 1

کلیک کنید!

برنامه بازی ها همراه با بازی ها معوقه تراکتور(کلیک کنید)

جدول رده بندی لیگ یک(کلیک کنید)

پیکان : تبریز یا تهران ؟

بدنبال انتشار خبر مربوط به انتقال تیم فوتبال پیکان به شهر تبریز، مدیرعامل مجتمع ایران خودرو تبریز گفت: اگر چنین موضوعی از سوی مدیرعامل شرکت ایران خودرو تکلیف شود، استقبال می کنیم محمدرضا زنوزی افزود: تا کنون هیچ مذاکره رسمی بین مسئولان ایران خودرو تهران و تبریز به انجام نرسیده است ولی اگر مرکز نسبت به موضوع نظر موافق داشته باشد، ما نیز آمادگی برای انتقال تیم پیکان به تبریز را مورد بررسی قرار می دهیم.وی با تاکید بر اینکه هیچ گونه تصمیم مبنی بر احتمال انتقال امتیاز تیم پیکان به تبریز تاکنون اتخاذ نشده است، گفت: تصمیم نهایی در این خصوص توسط منوچهر منطقی مدیرعامل شرکت ایران خودرو گرفته خواهد شد.همچنین وی خبر از ملاقات با اقای منطقی و گفتگو با وی در این مورد در اینده نزدیک خبر داد. زنوزی ،در عین حال از اراده مجتمع ایران خودرو تبریز برای سرمایه گذاری در رشته فوتبال خبر داد و افزود: در این راستا اگر شرایط مهیا باشد با خرید امتیاز یک تیم دسته اولی و سرمایه گذاری مناسب به عرصه فوتبال کشور وارد خواهیم شد.

بازی های هفته چهاردهم لیگ ۱                                                              

سه شنبه۷/۱۲/۸۶:

گل گهر سيرجان مقاومت بسيج فارس (امام علي ع)

استيل آذين داماش ايرانيان (شهيد دستگردي)

تراکتورسازي تبريز سرخپوشان دلوارافزار (تختي تبريز)

شاهين اهواز نيروي زميني تهران (تختي اهواز)

اتکا تهران کوثر تهران (اختصاصي اتکا)

آلومينيوم سازي اراک مس رفسنجان (امام خميني «ره»)

شاهين پارس جنوبي هما تهران (شهيد بهشتي بوشهر)

جمعه 10 اسفند ماه

شموشک نوشهر شهرداري بندرعباس (شهداء نوشهر)

کاوه زنجان پيام خراسان (کارگران زنجان)

سپاهان نوين اصفهان نساجي مازندران (صفائيه)

تربيت يزد شهرداري تبريز (شهيدنصيري يزد)

يکشنبه 12 اسفند ماه

فولاد خوزستان ماشين سازي تبريز

شهرداري تبريز۱ – نساجي مازندران۲

بوی سقوط... !!

آذرنیا هرگز اجازه زدن دومین گل را حتی به تیمهای ضعیف نمیدهد و نخواهد داد. اگر قرار باشد شهرداری بازی را ببرد حتما نتیجه باید یک بر صفر باشد. شاید گفته شده هر بازیکن شهرداری که گل دوم را بزند از تیم اخراج خواهد شد!!!!! همان بلایی که اذرنیا سر تراکتور اورد(سقوط به لیگ 1 و عدم گل زنی در یک نیم فصل که شامل 13 بازی در لیگ برتر 14 تیمی بود) اکنون اذرنیا بر سر شهرداری اورده است. بهتر است مدیران شهرداری تا دیر نشده و تیم به لیگ 2 سقوط نکرده فکری به حال تیم بکنند.اکنون اقای اعتباری مربی خوب جوانان خیر مرند بهترین گزینه میباشد. نکته اخر خطاب به مدیران شهرداری: ازموده را ازمودن خطاست.

14: کاوه زنجان 1 – شموشک نوشهر0  (کارگران زنجان)


گربه سیاه کار خودش رو کرد!

نیروی زمینی تهران۲ استیل آذین ۱

از هفته ۱۳ رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور امروز یک بازی در تهران و استادیوم دستگردی برگزار شد که در این مصاف تیم پر مهره و پر مدعای استیل آذین در مقابل تیم نیروی زمینی سر تسلیم فرود آورد که همواره برای تیم های مدعی لیگ یک درد سر و به قول معروف گربه سیاه محسوب می شود بدین ترتیب تراکتور سازی که ۳ بازی عقب افتاده نیز در پرونده بازی های خود می بیند امیدوارانه تر به صدر جدول خواهد اندیشید.

ماشين سازي تبريز 0 - 0 صنايع اراك(تختي تبريز)

شرح بازی:

از هفته سيزدهم رقابت‌هاي فوتبال دسته اول باشگاه‌هاي ايران و از گروه"ب" اين مسابقات ، عصر روز سه‌شنبه دو تيم ماشين‌سازي تبريز و صنايع اراك به مصاف هم رفتند كه در پايان دو تيم به تساوي بدون‌گل رضايت دادند تا ماشين‌سازي تبريز سومين تساوي خود با "باغ‌آبادي" را تجربه كند. محمد ملكي به كمك رامين عرفانيان و نيك فر نيك نهاد ، قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت. ملكي در اين ديدار به مهدي حاتمي از ماشين‌سازي تبريز و افشين غنچه‌عراقي و حامي محمدزاده از صنايع اراك كارت زرد نشان داد. اين ديدار به‌دليل برگزاري مسابقه دوتيم فوتبال جوانان شهرداري و جوانان مشهد در ورزشگاه تختي تبريز با نيم ساعت تاخير برگزار شد و اين امر موجب اعتراض ‪ ۵۰۰‬هوادار تيم فوتبال ماشين‌سازي‌تبريز كه از نزديك شاهد اين ديدار بودند، گرديد. تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز بااين تساوي صاحب ‪ ۱۲‬امتياز از ‪ ۱۳‬بازي شد.

ساير نتايج :

مقاومت بسيج فارس ۱ - 1 شموشك نوشهر(حافظيه شيراز)
سرخپوشان تهران ۱ - 0 شاهين اهواز(اختصاصي راه آهن)
داماش ايرانيان 1 - 0 كاوه زنجان(سرداران شهيد شميران)
پيام خراسان 0 - 0 گل گهر سيرجان(تختي مشهد)
مس رفسنجان 2 - 1 شاهين بوشهر( شهداي نوش آباد)
هما تهران 1 - 2 اتكا تهران(اختصاصي هما)
نساجي مازندران 1 - 2 فولاد خوزستان( شهيدوطني قائمشهر)

شهرداری تبریز 1- 2 سپاهان نوین اصفهان
کوثر تهران 1 - 1 تربیت یزد

نیروی زمینی ۲ - استیل اذین ۱ (شهید دستگردی)

با لغو بازی امروز، تراکتور به تبریز باز می گردد.

بنا به گزارش خبرنگار سایت هواداران باشگاه تراکتور سازی به نقل از آقای اکبر زاده مدیر امور هواداران باشگاه تراکتور سازی بازی این هفته تراکتور هم لغو شد. علت این تصمیم که از سوی شورای تامین استان هرمزگان اتخاذ شده است ادامه سفر های استانی ریاست جمهوری -آقای احمدی نژاد- که قرار است روز سه شنبه به شهر بندر عباس بروند ذکر شده است. با این تصمیم تیم تراکتور سازی راه بازگشت به تبریز را پیش گرفت.

اندیشه های دفاعی آذر نیا کعبه آمال رقیب!

بازی دو تیم شهرداری تبریز و سپاهان اصفهان از هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته یک در حالی ۲-۱ به نفع میهمان به پایان رسید که بازی با بیش از یک ساعت تاخیر آغاز شد متاسفانه مسئولان هیئت فوتبال و برگزاری مسابقه با وجود گذشت یک هفته از بارش برف تازه یک ساعت مانده به بازی به یاد آماده سازی زمین افتاده بودند! نکته تعجب برانگیز در رابطه با پارو نمودن زمین دور افتخار انواع اتومبیل از جمله خاور بارکش بر روی چمنی بود که حتی در مقاطعی از زمان به علت جلوگیری از تخریب بازیکنان جهت تمرین نیز روی آن قدم نمی زنند. در واقع چمن استادیوم تختی با هنرنمایی مسئولان چنان تخریب شد که شاید تنها استفاده آن محل نگه داری و پرورش انواع حیوان باشد! همین عامل باعث شد تا تیم شهرداری که مجبور بود به علت استیل و هیکل خوب بازیکنان حریف روی زمین بازی کند دچار مشکل شود و استطاعت نداشته باشد مثل بازی های قبلی بازی خود را روی حریف دیکته کند. تیم شهرداری در کل بازی قادر نبود بیش از سه موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کند. شاید خلاصه نوع بازی شهرداری در این بازی جمله پاس به جای شوت و شوت به جای پاس باشد. گل اول بازی در دقیقه ۴۵ در یک صحنه مشکوک به ثمر رسید طوری که حتی داور نیز گلی اعلام نکرد اما کمک داور که نظرش به ثمر رسیدن گل بود در این بازی علاوه بر این تصمیم با تصمیم های اشتباه دیگری شهرداری را متضرر ساخت. در نیمه دوم شهرداری توسط بابا زاده گل مساوی را به ثمر رسانید که از روی ضربه راه دوری به ثمر رسید که بهترین تاکتیک برای زمین های نامساعد و رقیب هایی مستحکم است اما افسوس که شهرداری فقط یک بار از این تاکتیک استفاده نمود. برد حق مسلم سپاهان بود که در دقیقه ۹۰ به دست آمد. بازیکنان سپاهان که سه بار توپ را به تیر شهرداری کوباندند و ۵ موقعیت گل را از دست دادند حتی میتوانستند با تفاضل بیشتر هم برنده بازی باشند. نقش ضعیف توپ جمع کن ها و تاخیر در حضورشان نیز مشهود بود. به هر حال آذرنیا با اندیشه های دفاعی مهمترین عامل باخت شهرداری است که در ۱۵ دقیقه آخر با ارایه بازی تک مهاجمه سبب شد تا شهرداری گل بخورد. متاسفانه وجود مهاجمانی همچون ابراهیم فارسی نیز که از موقعیت ها بهره نمی برند و با دفاع حریف درگیر نمی شوند نیز از نقاط ضعف شهرداری است

گزارش يك هوادار از نگاهی دیگر:

گزارش بازی شهرداری :

از سری مسابقات هفته ی سیزدهم فوتبال دسته یک کشور جام آزادگان امروز یک بازی حساس بین تیمهای شهرداری تبریز و سپاهان نوین اصفهان برگزار شد.
قرار بود و همانطوریکه فدراسیون اعلام کرده بود بازی راس ساعت 14 آغاز شود ولی جای بسی تاسف و تامل دارد که با وجود گذشت 6 روز از بارش برف همچنان در ساعت 13 حدود 25% زمین برفروبی نشده بود و زمین برای انجام بازی مناسب نبود.
بالاخره پس از تلاش زحمتکشان کارگر و 3 دستگاه ماشین ، زمین برفروبی گردید و در ساعت 15:25 بازی شروع شد.
این تیم سپاهان بود که نشان داد که در نیم فصل دوم متحول شده است و فقط برای برد آمده است لذا حملات این تیم ادامه یافت و در اواخر نیمه ی اول با گلی مشکوک که بررسی آن بوسیله ی کارشناسان مقدور است ، با نتیجه ی 0-1 جلو افتاد و نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان رسید.
با شروع نیمه ی دوم و در 10 دقیقه ی اول شهرداری نشان داد که برای جبران نتیجه به میدان آمده است ولی تیم سپاهان یک زیرکی خاص نشان داد و در لاک دفاعی فرو نرفت تا اینکه تیم شهرداری به وسیله ی یک توپ باد آورده و کاملا شانسی به گل تساوی رسید.
پس از این گل تیم سپاهان چنان خیمه ای بر روی دروازه ی شهرداری زد که محال بود تیم شهرداری تاب مقاومت بیاورد.
بله همینطور هم شد و شهرداری باز هم در دقیقه ی 92 و طی یک ضربه ی کرنر گل شکست آور را دریافت کرد و طی 2 هفته در دقایق 92 و 94 3 امتیاز با ارزش را از دست داد (2 امتیاز در بازی کوثر و 1 امتیاز امروز )
ضمنا خاطرنشان میشویم که تیم شهرداری امروز نه انگیزه ای داشت و نه برنامه ای و تیم حریف سرتر بود و حتی قبل از گل دوم ۳ بار دیرک دروازه ی شهرداری را لرزاند و چند موقعیت ارزشمند را از دست داد که این بازی میتوانست با نتیجه ی 4-1 به نفع سپاهان تمام شود که شانس یار شهرداری شد.
در اینجا این سوال مطرح میشود که باید سرمربی جوابگو باشند که آن تیمی که فولاد خوزستان را 2-1 شکست داد و 11 موقعیت گل در آن بازی داشت ، چه شده است چه؟

نويسنده : هواشناس متعصب

+ نوشته شده در  86/11/29ساعت 16:5  توسط anonymous  | 

هفته دوازدهم لیگ دسته یک

مشاهده جدول رده بندی لیگ یک

خبر فوری: بازی تراکتور لغو شد!

بنا به گزارش خبرنگار سایت هواداران باشگاه تراکتور سازی به نقل از آقای اکبر زاده مدیر امور هواداران باشگاه تراکتور سازی بازی این هفته تراکتور هم لغو شد. علت این تصمیم که از سوی شورای تامین استان هرمزگان اتخاذ شده است ادامه سفر های استانی ریاست جمهوری -آقای احمدی نژاد-  که قرار است روز سه شنبه به شهر بندر عباس بروند ذکر شده است. تصمیمات ثانوی و احتمالا پیگیری بازی در روز چهارشنبه که اصولا بنا به قوانین فدراسیون فوتبال مبنی بر پیگیری بازی های معوقه بعد از ۲۴ ساعت از زمان لغو است در همین سایت به اطلاع عموم خواهد رسید. 

برنامه هفته سيزدهم

دوشنبه: 29 بهمن ماه
12:كوثر تهران-تربيت يزد(سرداران شهيد شميران)
14:شهرداري تبريز-سپاهان نوين اصفهان(تختي تبريز)

سه‌شنبه: 30 بهمن ماه
14:مقاومت بسيج فارس-شموشك نوشهر(حافظيه شيراز)
14:شهرداري بندرعباس-تراكتورسازي تبريز(تختي بندرعباس)(لغو شد)
14 :سرخپوشان تهران-شاهين اهواز(اختصاصي راه آهن)
14:نيروي زميني تهران-استيل آذين( پادگان جي)
14:داماش ايرانيان-كاوه زنجان(سرداران شهيد شميران)
14:پيام خراسان-گل گهر سيرجان(تختي مشهد)
14:مس رفسنجان-شاهين بوشهر( شهداي نوش آباد)
14:هما تهران-اتكا تهران(اختصاصي هما)
14:نساجي مازندران-فولاد خوزستان( شهيدوطني قائمشهر)
14:ماشين سازي تبريز-صنايع اراك(تختي تبريز)

حضور زودهنگام تراكتور در بندر عباس

تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز ظهر روز جمعه به بندرعباس رسيد تا در فاصله 96 ساعت قبل از برگزاري بازي در شهر محل برگزاري مسابقه اردو بزند. تراكتورسازان در هفته سيزدهم ميهمان تيم شهرداري بندرعباس هستند كه از آن مي‌توان به حساس‌ترين بازي هفته ياد كرد.سرخ‌ها بلافاصله در هنگام حضور در بندرعباس اقدام به برگزاري جلسه تمريني كردند و برنامه‌هاي آماده سازي خود را در بندرعباس ادامه  دادند.در پي بارش شديد برف در تبريز و عدم امكان تمرين در زمين‌هاي اين شهر و اطراف آن، مسئولان تيم تراكتورسازي تصميم به سفر زود هنگام به بندرعباس گرفتند.

اغاز برف روبي باغشمال

برف‌روبي و پاكسازي زمين چمن باغشمال براي برگزاري ديدارهاي اين هفته ليگ دسته اول از ديروز آغاز شده است.بارش شديد و انباشته شدن برف در زمين چمن باغشمال، عدم امكان برگزاري بازي‌هاي هفته گذشته ليگ يك در تبريز را به همراه داشت و علاوه بر ديدارهاي شهرداري و تراكتورسازي مقابل نمايندگان مازندران، تيم پتروشيمي نيز قادر به بازي مقابل ديهيم اهواز نشد.بارش برف ميزباني تيم‌هاي تبريزي را گرفت اما اين هفته قرار است با برف‌روبي زمين ديدارهاي شهرداري و ماشين‌سازي در خانه برگزار شود. فردا شهرداري ميزبان سپاهان نوين اصفهان است و روز سه‌شنبه تيم ماشين‌سازي از تيم آلومينيوم اراك پذيرايي خواهد كرد.تراكتور اين هفته روز سه‌شنبه به مصاف تيم شهرداري در بندرعباس خواهد رفت.

جدال مدعيان در هفته سيزدهم

تيم‌هاي مدعي رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته‌اول باشگاه‌هاي ايران ديدار هاي دشواري را در هفته سيزدهم پيش رو دارند.  تيم پرستاره استيل آذين كه هفته گذشته با پيروزي مقابل تيم سرخ پوشان دلوار افزار، براي نخستين بار در صدر جدول گروه اول اين مسابقه‌ها قرار گرفت در ورزشگاه"جي"برابر نيروي زميني ديگر تيم تهراني حاضر درليگ دسته‌اول قرار مي‌گيرد. در ديگر ديدارهاي مهم گروه اول ، تيم‌هاي مدعي داماش ايرانيان و پيام مشهد به مصاف تيم‌هاي قعرنشين كاوه زنجان وگل گهر سيرجان مي‌روند تا همچنان در جمع مدعيان اين گروه باقي بمانند. تيم داماش ايرانيان كه "امير حسين پيرواني " هدايت اين تيم تهراني را برعهده دارد در دو هفته اخير با كسب دو شكست متوالي برابر تيم‌هاي پيام خراسان و گل گهر سيرجان صدر جدول رده‌بندي را از دست داد تا راه سختي براي بازگشت به جايگاه قبلي خود داشته باشد.در ديگر بازي‌هاي مهم تيم‌هاي شهرداري بندرعباس با تراكتورسازي تبريز و هما و اتكا تهران به ديدار هم خواهند رفت.

 آغاز سفر تراكتورسازان

تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز سه‌شنبه هفته آينده در بندرعباس به ميدان مي‌رود تا يكي از ديدارهاي حساس هفته سيزدهم ليگ يك را برگزار كند.نكته جالب توجه اين كه بارش شديد برف در روزهاي اخير، شرايط مسافرتي را با كلمه «لغو» روبه‌رو كرده است. بر اين مبنا مسئولان و تصميم‌گيرندگان كادر فني باشگاه و تيم مي‌خواهند سفر خود را چند روز زودتر به بندرعباس آغاز كنند.در اين رابطه شنيديم كه سفر زميني – هوايي تا بندرعباس و برگزاري جلسات تمريني در شهرهاي مسير مسافرت تا جنوب ايران در دستور كار قرار گرفته است.اين تصميم چندان هم دور از واقعيت و شرايط عيني نيست چرا كه به دليل برف گرفتگي اكثر زمين‌ها و ميادين تبريز و استان عملا امكان تمرين مناسبي وجود ندارد و تراكتورسازي با سفر به بوشهر، عسلويه، اهواز و ساير شهرهاي جنوب كشور مي‌تواند هم تمرين كند و هم اين كه خود را براي مسابقه حساس هفته سيزدهم آماده نمايد.

تراکتور همچنان معلق!

آخرین خبر ها از باشگاه تراکتور ساز حاکی از عدم پیگیری بازی هفته دوازدهم تراکتور سازی با تیم شموشک نوشهر است. با این حال وجود دو مسابقه خانگی پشت سر هم شرایط فشرده تراکتور سازی را کمتر جلوه گر می سازد و می توان امید وار باود با کسب شش امتیاز دو مسابقه خانگی می توان خیز بلندی به صدر جدول داشت. در هر حال برنامه جدید فدراسیون برای بازی های عقب افتاده تراکتور سازی متعاقبا اعلام خواهد شد. البته فدراسیون فوتبال که امید است با آرایش جدید خود منطقی تر شود حتما با مطالعه شکایت نامه همراه با دلایل معقول تراکتور سازی کسب سه امتیاز بازی مقابل شاهین اهواز را که به خاطر تنبلی و واهمه تیم شاهین اهواز از شهر تبریز و عدم حضور در تبریز برگزار نشد را حق مسلم تراکتور سازی خواهد دانست.

یک خبر و تفسیر :

اخرين خبر:
شكايت تراكتور سازي از شاهين اواز در فدراسيون فوتبال در دست بررسي ميباشد و هنوز هيچ چيزي در مورد تكرار بازي و يا باخت شاهين مشخص نيست.
توضيح:
البته بايد توجه داشت كه اين بار برخلاف سالهاي قبل(بازي با هما-شيرين فراز -فولاد) تيم نبايد كوتاه بيايد و از حق قانوني خود عدول كند.چرا كه اگر در اين مقطع حق خود را از فدراسيون نگيرد مسلما مثل سالهاي قبل تصميمات فدراسيون! مانع از صعود تيم به ليگ برتر خواهد شد.ياد اوري ميشود كه كوتاهي در قبال اعتراض به اجحاف حق تراكتور (بازي با هما به جاي زنجان به اصفهان رفت و يا پارسال همه تيمهاي محروم محروميتشان لغو شد و فقط تراكتور در بازي با فولاد بدون تماشاگر بود و يا اتفاقات بازي با شيرين فراز در تبريز و...) در سالهاي اخير نتنها سودي براي تيم نداشته بلكه همين عوامل دليل اصلي عدم صعود تراكتور به ليگ برتر در ان سالها ميباشد.اگر تراكتور اكنون باز كوتاه امده و موضوع را جدي نگيرد و حاضر به بازي با شاهين اهواز (در صورت راي فدراسيون) شود شك نداشته باشيد كه اجازه نخواهند داد كه تراكتور به ليگ برتر صعود كند.به ياد داشته باشيم كه اگر دو فصل پيش صنعت نفت ابادان راي غير قانوني فدراسيون را قبول ميكرد و حاضر به بازي تراكري با راه اهن ميشد اكنون اين تيم در ليگ برتر توپ نميزد. بنابر اين اميدواريم باشگاه اين موضوع را با جديت تمام پيگيري كرده و از قبول يك حكم غير قانوني احتمالي جدا خودداري نمايد چرا كه درامدي بر اجحاف هاي اتي خواهد بود.

نتايج هفته دوازدهم :

كاوه زنجان 2 - نيروي زميني 0

اتكا 3 - مس 3

سپاهان نوين ۰- کوثر۰

ماشين سازي۰- پارس جنوبي۰

استیل آذين ۱- سرخ پوشان دلوارافزار ۰

شهرداري بندرعباس۱- شاهين اهواز۱

تربيت يزد۲ - هما ۰

پيام ارتباطات ۲- مقاومت فارس۱

فولاد ۲ - صنايع اراک۰

گل گهر ۴ - داماش ۰

+ نوشته شده در  86/11/23ساعت 14:26  توسط تراکتورچی مهدی  | 

هفته یازدهم لیگ 1

روی لینک های زیر کلیک کنید تا در پنجره جدید باز شوند:
مشاهده جدول رده بندی لیگ یک
مشاهده جدول رده بندی لیگ 2
مصاحبه اختصاصی با آقای اکبر زاده
 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 
اطلاعیه فوری:

 
بارش سنگین برف در تبریز بازی امروز دو تیم تراکتور سازی تبریزو شموشک نوشهر را از هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور لغو کرد. با تماسی که با آقای اکبر زاده مدیر محترم هواداران تراکتور سازی داشتیم ایشان این بازی را لغو شده اعلام کردند و بنا به قوانین فدراسیون فوتبال ایران در صورت شرایط مساعد جوی این بازی ۲۴ بعد می تواند برگزار شود که با توجه به بازی شهرداری تبریز با نساجی مازندران این احتمال کمتر است.
آقای اکبر زاده همچنین از تشکیل هیئت رئیسه هواداران و کمیته لیدران تراکتور سازی در چند روز آینده خبر دادند.
(شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین از نتایج دیگر بازی ها مطلع شوید.)
یک نگاه یه لغو بازی
متاسفانه بارش سنگین برف علاوه بر لغو بازی باعث شرایط بد تمرینی و یا حتی عدم تمیرین مناسب تراکتور سازی خواهد بود. از طرفی عدم انجام مسابقه(شاهین اهواز و شموشک) ممکن است در برنامه تمرینی و اماده سازی تیم اختلال ایجاد کرده و تیم را از شرایط مطلوب دور کند. حال احتمالا برنامه بازی های اتی تیم نیز به صورت فشرده تر خواهد بود که اصلا مناسب نمیباشد و علاوه بر خستگی بازیکنان فرصتی را نیز برای هماهنگی بازیکنان جدید الورود فراهم نمی اورد.در این شرایط تنها راه کار عدم قطع تمرینات تیم و استفاده از سالن توصیه میشود بسیار خوب است که تیم بازی های دوستانه ای نیز برای روز جمعه و یا پنجشنبه حتی در روی برف تدارک ببیند تا تیم از شرایط مسابقه خارج نشود.تنها نکته مثبت ان است که هر دو دیدار لغو شده در تبریز انجام خواهد شد و تا حدی میتواند زیان ناشی از برنامه فشرده را تعدیل نماید.البته باید توجه داشت که دیدار با شاهین اهواز نباید برگزار شود و تیم اهوازی باید به باخت محکوم گردد.هر چند که هنوز کمیته انضباطی حکم خود را اعلام نکرده است و معلوم نیست چرا اعلام حکم بسیار طول کشیده است.امیدواریم فدراسیون منتظر گرم شدن هوا در تبریز و اعلام برنامه مسابقه با تیم اهوازی نباشد چرا که در اینصورت تنها خواست هواداران از تیم محبوب خود امتناع از حکم غیر قانونی و دفاع از حق و حقوق تیم تراکتورسازی خواهد بود.
 
سه برش از فوتبال ليگ يك
 
تراكتور سازي

تيم فوتبال تراكتورسازي، دور رفت ليگ دسته اول جام آزادگان را با 16 امتياز و يك بازي كمتر به پايان رسانيد.كسب اين مقدار امتياز با توجه به امكان احراز سه امتياز بازي مقابل شاهين اهواز مي‌تواند تراكتورسازي را در رتبه دوم و هم امتياز با داماش ايرانيان قرار دهد كه اين عملكرد خوب و قابل قبول مي‌باشد.اما در نگاه به ميزان گل‌هاي زده و خورده تيم تراكتورسازي شاهد نقطه ضعف اين تيم هستيم جايي كه سرخ‌ها از تفاضل گل مناسبي بهره‌مند نيستند و هرچند كه خط دفاعي تراكتورسازان از حيث گل خورده در رديف نخست قرار مي‌گيرد اما در جهت مخالف گل زده تراكتورسازان عدد يك رقمي 9 را نشان مي‌دهد كه چندان ايده‌آل نيست.توجه كنيم كه در اين عرصه حتي تيم‌هاي پايين‌تر به مرز فراتر از عدد 10 رسيده‌اند و يا اين كه تيم‌هاي مدعي همگي داراي بيش از 10 گل زده هستند.در اين خصوص همين بس كه تساوي ارزشمند تراكتورسازي در شيراز زيرسايه همين گل زده ضعيف قرار گرفت. توجه كنيم كه در حال حاضر چهار تيم 16 امتيازي در جدول رده‌بندي حضور دارند و در حالت برابري امتيازات اين گل‌هاي زده مي‌باشد كه رده‌بندي را تعيين خواهد كرد.به عبارتي افسوس پايان فصل مي‌تواند با يك گل زده يا از دست دادن يك پيروزي به سراغ يكي از اين تيم‌ها بيايد.پس ضرورت توجه به احراز پيروزي به عنوان حربه اصلي و در كنار آن افزايش گل‌هاي زده به عنوان اولويت دوم احساس مي‌شود، البته نبايد اين نكته را هم از نظر دور داشت كه حريفان از اين پس همگي خطرناك هستند و نمي‌توان يك پيروزي پرگل به دست آورد.با اين وجود معتقديم تراكتورسازي با امكان پشتيباني تماشاگران پرتعداد در ديدارهاي خانگي چون بازي با شموشك، شاهين اهواز، گل گهر سيرجان و سرخ‌پوشان دلوار افزا قادر به جبران نقيصه فوق مي‌باشد.

شهرداري

اينجا هم مشكل گلزني بيداد مي‌كندبراي بازي شهرداري – كوثر نمي‌توان توصيفي به غير از وجود مشكلات گلزني كرد.تيمي كه به كرات صاحب موقعيت ممتاز گلزني مي‌شود و البته به راحتي اين فرصت‌ها را از دست مي‌دهد مسلما در يك اتفاق و ظرف چند ثانيه، اندوخته ارزشمند خود را از دست رفته خواهد ديد.مشكل گل خورده شهرداري در ثانيه‌هاي پاياني بازي مقابل كوثر نه به گردن داور است، نه دروازه‌بان در آن تقصيري دارد و نه از حيث فني مي‌توان براي آن از كادر تيم ايراد گرفت بلكه برعكس اين مهاجمان تيم شهرداري هستند كه بايد مسئوليت‌ و جريمه تساوي خانگي را متحمل شوند.زماني كه مهاجمان تيم شهرداري قدر فرصت‌هاي بدست آمده را ندانستند و مسابقه‌اي كه بايد با سه گل و يا بيشتر به نفع شهرداري خاتمه مي‌يافت، مساوي شد، پس تقصير برگردن كساني است كه تيم را در حداقل اختلاف پيروزي (يك بر صفر) باقي نگه داشتند و اين همان نكته‌اي بود كه در پايان منجر به رقم خوردن باخت خفيف شهرداري شد.شهرداري با اين روند از سه تيم مرز 20 امتياز و بالاتر از آن چهار امتياز عقب ماند كه اين فاصله براي جبران حداقل نيازمند احراز دو پيروزي خارج از خانه مي‌باشد.بايد گفت: وقتي خط حمله شهرداري تا اين حد ضعيف عمل كرده و از فرصت‌هاي متعدد گلزني فقط 11 بار بهره‌مند شده، بهترين عملكرد براي آن استخدام مهاجم يا يك هافبك نفوذي است.

ماشين سازي

بردن براي زنده ماندن.ماشين‌سازي در دومين رهبري غلامرضا باغ آبادي نتيجه خوبي گرفت، گرفتن تساوي از تيم اتكا آن هم در زمين اختصاصي اين تيم كاري كمتر از برد نيست.تيم ماشين‌سازي در اين بازي زود به گل رسيد و هرچند كه به اندازه يك نيمه هم از آن حراست نمود، اما در نهايت گل مساوي اتكا به تقسيم امتيازات منجر شد.باغ آبادي كه در تيم ماشين‌سازي علاوه بر مسايل فني درگير مسايل تداركاتي نيز هست با مشكل نبود سرپرست قدرتمند دست به گريبان است. او مي‌گويد: سرپرست كنوني كه حكمي ندارد تلاش و زحمات زيادي مي‌كشد اما عملا به اين گونه كار مي‌كنيم كه گويا سرپرست نداريم و در هنگام بروز اتفاقات نمي‌دانيم چه بر سرمان خواهد آمد؟باغ آبادي همچنين از مشكلات تداركاتي و اعزام تيم هم به شدت گله‌مند بود و حال در آستانه دورترين مسافرت سبزها معلوم نيست چه اتفاقاتي رخ خواهد داد!به هر صورت سبزها از هفته سوم به اين طرف رنگ پيروزي را نديده‌اند و اين براي هر تيمي يك وضعيت غيرعادي به شمار مي‌آيد وظيفه باغ آبادي كه به عنوان ناجي مجددا به تيم بازگشته است، دست كم احراز پيروزي در بازي‌هاي خانگي است يعني بردن براي زنده ماندن!

انتصاب جديد در باشگاه
 
طي حكمي از سوي مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي تراكتورسازي آقاي بابك گهرخاني به سمت مدير فني و اجرائي فوتبال باشگاه منصوب شد و در اين حكم آمده است با استفاده از تجربيات ارزشمند و توانائي هاي علمي و ورزشي جنابعالي بتوانيم در اسرع وقت نسبت به ساماندهي تيم هاي پايه و نوين اقدامات اساسي را انجام دهيم لازم به توضيح است كه قبل از ذوالفقاري مسوليت سازمان فوتبال باشگاه را عهده دار بود كه مطابق چارت سازماني جديد باشگاه اين سمت حذف شده است.

قسمتی از متن نامه باشگاه جهت اخذ سه امتیاز بازی با شاهین اهواز
 

1- طبق آيين نامه برگزاري مسابقات ليگ دسته اول فوتبال تيم ميهمان مي بايست 24 ساعت قبل در محل مسابقه حاضر باشد و اشاره اي به نحوه حضور نداشته باشد. (هوايي و زميني )

2- در همانروز تيم اتكاء تهران به اهواز پرواز نموده و بازي مقابل تيم فولاد خوزستان در وقت مقرر انجام پذيرفته است.

3- چنين بنظر ميرسد و شواهد و قراين نيز حاكي از آن است كه تيم شاهين اهواز بدليل بهمراه نداشتن دو بازيكن محروم (اخراجي ) و يك بازيكن كه حائز شرايط لازم براي بازي نبوده ،از حضور در مسابقه مقابل تيم تراكتورسازي سرباز زده است.

4- اگر تيم شاهين اهواز براستي قصد حضور در مقابل تيم تراكتورسازي را داشت مي توانست از فدراسيون محترم فوتبال تقاضاي 24 ساعت تأخير انجام بازي را بنمايد كه اين را نيز انجام نداده است.

5- براستي اين سوال مطرح است كه در مسابقات ليگ تيمها مايلند از شرايط ميزباني بنحو مطلوب استفاده كنند در چنين شرايطي آيا تيم تراكتورسازي مي تواند در گرماي تابستان به بهانه هاي واهي از حضور در شهر اهواز سر باز زند؟

با عنايت به موارد ذكر شده فوق باشگاه تراكتورسازي انتظار دارد همچنانكه فدراسيون محترم فوتبال نيز قبلاً ثابت نموده است كه تلاش وافري در جهت احقاق حق و حقوق تيم هاي باشگاهي دارد اين بار نيز با تصميم قانوني و بر اساس مقررات و قوانين اجرائي مسابقات رأي نهايي را در اين مورد صادر فرمايند.

منبع:سایت رسمی باشگاه

برنامه هفته دوازدهم :
سه‌شنبه ‪ ۸۶/۱۱/۲۳‬ساعت ‪۱۴‬
..............................
تراكتورسازي تبريز- شموشك نوشهر تختي تبريز

شاهين پارس جنوبي- ماشين‌سازي تبريز ‪ ۱۴/۳۰‬بهشتي بوشهر

پيام خراسان- مقاومت بسيج فارس تختي مشهد
گل گهر سيرجان- داماش ايرانيان امام علي( ع ) سيرجان شاهين اهواز- شهرداري بندرعباس تختي اهواز
كاوه زنجان- نيروي زميني كارگران زنجان
استيل آذين- سرخ پوشان دلوار افزار دستگردي تهران
سپاهان نوين- كوثر تهران صفائيه اصفهان
تربيت يزد- هماتهران نصيري يزد
اتكا تهران- مس رفسنجان زمين اختصاصي اتكاتهران
صنايع اراك- فولاد خوزستان امام‌خميني( ره ) اراك

چهارشنبه ‪۸۶/۱۱/۲۴‬

شهرداري تبريز- نساجي مازندران ساعت ‪ ۱۴‬ تختي تبریز

نگاهی اجمالی به بازی تراکتور. ميهمان يك سرو گردن بالاتر بود
مقاومت بسيج فارس۱ تراكتور سازى تبريز ۱
گل ها: محمد ايران پوريان در دقيقه ۱۳ براى مقاومت و متين بيگدلى در دقيقه ۲۶ براى تراكتورسازى
داور: خداداد افشاريان
كمك ها: غلام آموزگار و محمد استاد اسدى
اخطار: محسن رزمپوش از مقاومت و احمد سعيدى از تراكتورسازى
تماشاگر: حدود هزار نفر
ورزشگاه: حافظيه
مقاومت بسيج
امير قاسمى (۱۵)، احمد ملك پورى(۱۴)، محمد صادق احمدى(۱۴)، جواد شبانى(۱۴) از دقيقه ۵۲ جواد شبانى (۱۲)، فرزين زارع (۱۳) ازدقيقه ۶۳ مصطفى نجمى زاده، مجتبى فشى(۱۶)، سيد محمد جواد شهدايى(۱۰)، محمد شريف زاده (۱۵)، محسن رزمپوش(۱۴)، احسان راستى(۱۳) از دقيقه ۸۸ خسرو پيروزان و محمد ايران پوريان (۱۷)
سرمربى: محمد شفيعى (۱۳)
تراكتورسازى
زدرا گويچ(۱۵)، جعفر فولادى(۱۴)، فيليكس (۱۲) از دقيقه ۵۲ محمد امين باقرى(۱۱)، بوريس(۱۵)، مجيد مير مرسلى(۱۴) از دقيقه ۸۰ حسين بابايى، احمد سعيدى(۱۰)، حبيب حاتمى(۱۲)، محسن سلطانى(۱۳)، موسى الرضا عباسيون(۱۲) از دقيقه ۸۸ ياسر عبدى، اصغر رامشگر(۱۴) و متين بيگدلى(۱۶)
سرمربى: احد شيخ لارى(۱۵)
شرح بازى
بازى ۲ تيم يك بازى سرد و كسل كننده بود. در نيمه اول ۲ تيم برنامه خاصى نداشتند، البته تراكتورسازى تا حدودى بهتر كار كرد. بازيكنان مقاومت از نظر بدنى كم آوردند وگرنه مى توانستند ۳ امتياز اين بازى خانگى را به جيب بزنند.ايران پوريان در دقيقه ۱۳ گل مقاومت بسيج را به ثمر رساند؛ يك خطاى ۲ ضرب در محوطه جريمه تراكتورسازى بوجود آمد. احسان راستى توپ را شليك كرد تا در ضربه دوم ايران پوريان گلزنى كند.اما تراکتور در دقيقه 23 با ضربه سر ميرمرسلي به گل مساوي رسيد .در نيمه دوم تراكتورسازى تيم برتر ميدان بود اما ضربات نهايى آنها به تور ننشست.


 
شهرداری ۱ کوثر ۱ شهرداری دقیقه ۹۴ یک یک باخت!
تیم شهرداری تبریز امروز در مصافی دیدنی و هیجان انگیز در استادیوم تختی تبریز به مصاف تیم کوثر تهران رفت که دو تیم در نهایت با نتیجه یک یک به مسابقه پایان دادند. تیم شهرداری در نیمه اول و دوم با موقعیت آفرینی های پی در پی قصد گشودن دروازه حریف کم تجربه و ضعیف خود را نمود ولی همان مشکل قدیمی گریبانگیر این تیم بود. مهاجمان ضعیف شهرداری نهایت استفاده را از موقعیت های بیشمار خود نکردند و تنها گل این تیم از روی ضربه سر ابراهیم فارسی در نیمه دوم به ثمر رسید تا بالاخره در دقیقه ۹۴ بار دیگر اصل مشهور فوتبال محقق شود و تیمی که گل نزد گل بخورد.تساوی شهرداری به باخت شبیه است تا تساوی

نکته دیگر در این بازی نقش ضعیف کمک داوران بازی بود که به نظر می رسید هر پاس پشت مدافعین را مساوی آفساید می دانستند.

روایت یک هوادار متعصب از بازی شهرداری تبریز مقابل کوثر:
واضح است که تیم شهرداری تبریز در نیمه ی اول جز 2 موقعیت حرف دیگری برای گفتن نداشت و بازیکنان تیم بدون انگیزه و بدون برنامه بودند و حریف تهرانی بازی نسبتا زیباتری را نسبت به حریف میزبان خود انجام داد.
با شروع نیمه ی دوم تیم شهرداری تبریز بر حملات خود افزود تا اینکه با یک سانتر عالی و ضربه ی سر شماره ی 9 تیم به گل اول رسید.
پس از این گل شهرداری 4 موقعیت عالی دیگر به دست آورد که همه ی آنها با بی توجهی و بی دقتی به هدر رفتند و فقط یکی از این توپها به دیرک عمودی دروازه اصابت کرد.
تیم شهرداری 20 دقیقه ی آخر بازی را کاملا دفاعی بازی کرد و چشم به ضد حملات داشت تا اینکه در میان ناباوری همگان داور بازی 5 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و ناراحت کننده ترین بخش این است که : در دقیقه ی 94 تیم کوثر صاحب یک ضربه ی کرنر شد و طی این ضربه ی کرنر که با پاس آغاز شد شماره ی 13 و ریزنقش تیم کوثر توپ را به قصد سانتر بر روی دروازه ی شهرداری فرستاد که بر اساس شانس بد این توپ از میان دستان دروازه بان و یکی از بازیکنان شهرداری تبریز دقیقا به داخل کنج دروازه فرو رفت.
سوت پایان بازی به صدا در آمد ولی تماشاگران و بازیکنان شهرداری نای برخاستن از زمین و سکو را نداشتند.
نکته ی عجیب دیگر نبود تابلوی الکترونیکی برای تعویضها بود که برای شهری 3000 ساله مثل تبریز یک ایراد بزرگ محسوب میشود.
سایر نتایج هفته یازدهم:

مقاومت شیراز۱ تراکتور سازی۱
اتکا۱ ماشین سازی ۱

شهرداری تبریز۱ کوثر تهران۱
استیل آذین۳ شهرداری بندر عباس۰
شاهين اهواز 2 شموشك نوشهر 1
كاوه زنجان 0 - سرخپوشان دلوارافزار 0
گل گهر سيرجان 1 - نيروي زميني تهران 2
پيام خراسان 1 - داماش ايرانيان 0
نساجي مازندران 2 - آلومينيوم اراک 1
تربيت يزد 1 - مس رفسنجان 1
سپاهان نوين اصفهان 3 - هما تهران 2
شاهين پارس جنوبي 1 - فولاد خوزستان 1
+ نوشته شده در  86/11/16ساعت 16:34  توسط anonymous  | 

هفته دهم رقابت هاي فوتبال ليگ دسته يك

مشاهده جدول رده بندي


تراکتور از شاهین کتبا شکایت می کند!

به‌گزارش روز يكشنبه ايرنا به‌نقل از مديرروابط عمومي باشگاه تراكتورسازي تبريز، عدم حضور تيم شاهين اهواز به‌علت لغو پرواز اين تيم و پيرو آن برگزار نشدن بازي دو تيم‌تراكتورسازي‌و شاهين، درچارچوب مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايران قابل توجيه نبوده و دليل تيم اهوازي قانع‌كننده نيست. "يونس قوام‌لاله" افزود: اعتراض شفاهي مديرعامل باشگاه به فدراسيون اعلام شده و بعد از برگشت تيم فوتبال تراكتورسازي از شيراز اين باشگاه كتبا شكايت خود را به فدراسيون فوتبال ارائه مي‌كند. وي گفت: تيم فوتبال تراكتورسازي براي انجام مسابقه با تيم مقاومت بسيج فارس در هفته يازدهم، روز يكشنبه با سه ساعت تاخير در فرودگاه تبريز به سمت تهران پرواز كرد. وي افزود:" علي عبدي" مدافع چپ تيم به علت مصدوميت در بازي با مقاومت بسيج فارس در اختيار تيم نخواهد بود.

شیخ لاری: برای کسب سه امتیاز به مصاف مقاومت می رویم


سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با شناخت نسبی در هفته یازدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور به مصاف تیم مقاومت بسیج شیراز می رویم. احد خان ، افزود: هدف نهایی ما در این بازی کسب سه امتیاز است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنیم.وی ، وضعیت روحی و روانی و فنی تیم تراکتورسازی را مناسب توصیف کرد و ادامه داد: با تمرینات منظمی که پشت سر گذاشته ایم ، امیدواریم به نتیجه دلخواهی در خانه حریف دست یابیم. شیخ لاری ، با بیان اینکه مهدی محمد پور به دلیل محرومیت و علی عبدی و محسن حنیفی به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت، گفت: بقیه بازیکنان در سلامت کامل به سر می برند. وی با اشاره به جذب دو بازیکن برزیلی و یک بازیکن از تیم سایپای کرج، اظهارداشت: در صورت لزوم از این بازیکنان در دیدار مقابل مقاومت شیراز استفاده می شود. دیدار تیم های تراکتورسازی و مقاومت بسیج شیراز روز سه شنبه در شیراز برگزار می شود.

هفته يازدهم

سه‌شنبه: 16 بهمن ماه

* 14: مقاومت بسيج فارس - تراكتورسازي تبريز (حافظيه شيراز)
* 14: شاهين اهواز - شموشك نوشهر (تختي اهواز)
* 14: استيل آذين - شهرداري بندرعباس (شهيد دستگردي)
* 14: كاوه زنجان - سرخپوشان دلوارافزار (كارگران زنجان)
* 14: گل گهر سيرجان - نيروي زميني تهران (امام علي ع)
* 14: پيام خراسان - داماش ايرانيان (تختي مشهد)
* 14: نساجي مازندران – آلومينيوم اراک (شهيدوطني قائم شهر)
* 14: اتکا تهران – ماشين سازي تبريز (اختصاصي اتکا)
* 14: تربيت يزد – مس رفسنجان (شهيد نصيري يزد)
* 14: سپاهان نوين اصفهان – هما تهران (صفائيه اصفهان)
* 14: شهرداري تبريز – کوثر تهران (تختي تبريز)
* 14: شاهين پارس جنوبي - فولاد خوزستان (شهيد بهشتي بوشهر

برنامه هفته دوازدهم :
سه‌شنبه ‪ ۸۶/۱۱/۲۳‬ساعت ‪۱۴‬
..............................

پيام خراسان- مقاومت بسيج فارس تختي مشهد
تراكتورسازي تبريز- شموشك نوشهر تختي تبريز
گل گهر سيرجان- داماش ايرانيان امام علي( ع ) سيرجان                                                                شاهين اهواز- شهرداري بندرعباس تختي اهواز
كاوه زنجان- نيروي زميني كارگران زنجان
استيل آذين- سرخ پوشان دلوار افزار دستگردي تهران
سپاهان نوين- كوثر تهران صفائيه اصفهان
تربيت يزد- هماتهران نصيري يزد
اتكا تهران- مس رفسنجان زمين اختصاصي اتكاتهران                                                                      شاهين پارس جنوبي- ماشين‌سازي تبريز ‪ ۱۴/۳۰‬بهشتي بوشهر
صنايع اراك- فولاد خوزستان امام‌خميني( ره ) اراك

چهارشنبه ‪۸۶/۱۱/۲۴‬

شهرداري تبريز- نساجي مازندران ساعت ‪ ۱۴‬تختي تبریز

چرا شاهین نیامد!

اینکه چرا تیم شاهین اهواز به تبریز نیامد نه به مسایل سیاسی مربوط می شود و نه به بدی وضعیت آب و هوایی، علت این ادعا ها بسیار ساده است چرا که اگر مسایل سیاسی موجب لغو بازی تراکتور سازی می شد متعاقبا همان علت بازی ماشین سازی و تربیت یزد را هم لغو کرده بود چرا که برای فعالان سیاسی بازی تراکتور سازی و ماشین سازی یا هر تیم دیگر فرقی ندارد و آنها به دنبال فرصتی برای بیان دیدگاه ها و اعتراضات خود هستند که این مسئله برای مسئولین امنیتی سیاسی استان و کشور نیز پوشیده نبوده و به راحتی شاهین اهوازی که پروازش لغو شد پرواز تربیت یزد نیز لغو می شد یا بلیطی پیدا نمی شد و بسیاری از ترفند های دیگر و اما بررسی موضوع از نظر شرایط آب و هوایی نیز این حقیقت را برملا می سازد که هیچ گونه شرایط بد آب و هوایی در کار نبوده و همه چیز بر وفق مراد بوده است. چرا که همزمان اتکا تهران در اهواز باید به مصاف فولاد خوزستان می رفت که با انجام پرواز این تیم به بازی با فولاد رسید عقل سلیم حکم میکند که اگر پرواز های خارجی به علت مه غلیظ یا هر عامل دیگر لغو شود پرواز های ورودی نیز لغو خواهد شد پس در این میان عامل دیگری سبب شده تا تیم شاهین از ورود به تبریز امکتناع ورزد. بله این زیرکی مدیر عاملان تیم شاهین اهواز را می رساند تفاوت وضعیت آب و هوایی تبریز و اهواز بسیار زیاد بوده و شرایط اقلیمی حاکم در تبریز بر خلاف اهواز بسیار سرد است و همین سرما عامل اصلی نیامدن تیم شاهین اهواز است. مسئولین شاهین به خوبی می دانستند که سرمای حاکم بر تبریز سبب افت کیفیت بازی بازیکنان بومی تیم شاهین اهواز خواهد شد که به گرمای سوزان عادت دارند و مطمئنا همانند فولاد صدر نشینی که سر تسلیم در مقابل شهرداری تبریز فرود آورد اینبار شاهین قعر نشین در مقابل تراکتور سازی با احتمال زیاد شکست خواهد خورد پس چه بهتر که با انجام ترفندی مناسب بازی به زمانی موکول شود که از سرمای سرسخت زمستانی در تبریز کاسته شده باشد. اما مسئله مهم در این میان خواب غفلت مسئولین و به خصوص سرپرست تیم است که از کنار این موضوع همانند موضوعات مهم دیگر به راحتی می گذرند با ارایه شکایت نامه و ارایه علت های منطقی مذکور و اندکی جدیت به راحتی می توان سه امتیاز این بازی را نصیب خود کرد اما حیف که همه در خواب غفلتند!

برنامه بازی عقب افتاده تراکتور سازی اعلام نشده است!

بنا به در خواست بعضی دوستان و ادعای آنها مبنی بر پیگیری بازی معلق و عقب افتاده تراکتور سازی با شاهین اهواز در روز جمعه با آقای اکبر زاده مدیر هواداران تراکتور سازی تماس حاصل کردیم و ایشان از عدم ارایه برنامه جدید فدراسیون مبنی بر پیگیری بازی هفته دهم تراکتور سازی با شاهین اهواز خبر دادند. همانطور که خبر لغو بازی روی سایت قرار گرفت به محض دریافت برنامه بازی شما عزیزان را با خبر خواهیم نمود.

تساوي خانگي ماشين سازي

هفته دهم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايران عصر پنجشنبه با برگزاري يك ديدار در ورزشگاه تختي تبريز پيگيري شد.در اين ديدار كه از آن دو هزار نفر ديدن كردند، تيم‌هاي ماشين‌سازي تبريز و تربيت يزد، يك بر يك مساوي شدند.گل تيم ميزبان در دقيقه ‪ ۵۶‬از روي نقطه پنالتي توسط فرهاد بوستاني و گل تيم مهمان در دقيقه ‪ ۵۳‬توسط حمزه ملكي‌نيا به ثمر رسيد.داوري اين بازي بر عهده بابك وسيله‌بر با كمك‌هاي محبت علي رضايي تبار و بابك عباسقلي‌زاده بود كه در جريان بازي، رسول عليزاده از ماشين‌سازي و محمدرضا سلطاني و بهنام بيرانوند از تيم تربيت يزد كارت زرد گرفتند.نكته جالب توجه اين بازي، خرابي تابلوي الكترونيكي تعويض بازيكنان بود كه داور چهارم هنگام انجام تعويض‌ها مجبور بود با صدا كردن بازيكنان آنان را به كنار زمين براي تعويض كردن فرا بخواند. همچنين خرابي و كار نكردن تابلوي زمان سنج نيز از نكات قابل توجه اين بازي بود. تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز با كسب اين تساوي جمع امتيازات خود را به عدد ‪ ۸‬رساند و همچنان در رده يازدهم گروه ب ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور باقي ماندسخنان سرمربي جدید تيم فوتبال ماشين‌سازي


غلامرضا باغ‌آبادي روز سه‌شنبه در گفت وگو باايرنا، افزود: بعد از به عهده گرفتن سمت سرمربيگري در اين تيم، تمريناتي با بازيكنان داشته‌ايم كه رضايت بخش بوده و بازيكنان از لحاظ روحي در شرايط مطلوبي قرار دارند. وي بيان داشت: براي رسيدن به‌هماهنگي كامل با بازيكنان به‌زمان كافي نياز دارم. باغ‌آبادي گفت: بدون بازيكن محروم و يامصدوم به‌مصاف تيم تربيت‌يزد خواهيم رفت و برد اين تيم در دستور كار تيمي قرار دارد. وي با بيان اينكه تيم تربيت يزد از شرايط خوبي نسبت به تيم ماشين‌سازي برخوردار است ، اظهار داشت: با آناليز فيلم بازي تيم يزدي و بررسي نقاط ضعف و قوت اين تيم، سه امتياز خانگي اين ديدار را كه براي تيم ماشين‌سازي حياتي است به دست خواهيم آورد. باغ‌آبادي خواستار حمايت همه جانبه مسوولين، هواداران و ورزش دوستان از تيم ماشين‌سازي شد. تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز روز پنجشنبه يازدهم بهمن ماه جاري از گروه دوم رقابت‌هاي دسته اول باشگاه‌هاي ايران در ورزشگاه تختي اين شهر ميزبان تيم تربيت يزد خواهد بود

لغو ديدار دو تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز و شاهين اهواز


ديدار دو تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز و شاهين اهواز از هفته دهم رقابت‌هاي دسته اول باشگاه‌هاي ايران برگزار نمي‌شود. به گزارش روز سه‌شنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي باشگاه تراكتورسازي تبريز، به دليل بدي شرايط جوي و لغو پرواز تيم شاهين و عدم حضور به موقع اين تيم اهوازي در تبريز، اين ديدار به تاريخ ديگري موكول گرديد. همچنين تاريخ برگزاري اين ديدار از سوي هيات برگزاركننده مسابقات دسته اول كشور بعدا اعلام خواهد شد.

نتايج هفته دهم رقابت هاي فوتبال ليگ دسته يك

هما 0 - 0 شهرداری تبریز
داماش ایرانیان 1-0 مقاومت بسیج فارس
شموشک نوشهر 1-0 استیل آذین
گل گهر سیرجان 1-1 سرخپوشان دلوار افزار
شهرداری بندر عباس 0-0 کاوه زنجان
فولاد خوزستان 4-1 اتکا تهران
مس رفسنجان 0-1 سپاهان نوین
نیروی زمینی 1-1پیام ارتباطات خراسان
+ نوشته شده در  86/11/09ساعت 16:31  توسط تراکتورچی مهدی  | 

مصاحبه اختصاصی

محاصبه اختصاصی سایت کانون هواداران تراکتور سازی با آقای اکبر زاده مسئول کانون هواداران تراکتور سازی

-آقای اکبر زاده سمت قبلی شما چه بود؟

من به عنوان مدیر اجرایی ورزش باشگاه تراکتور سازی فعالیت می کردم.

-چه عاملی باعث شد تا این سمت را بپذیرید؟

بنا به درخواست هوادران و تاکید مدیر عامل، آقای عبد ا...زاده

-چه فعالیتی در عالم ورزش داشته اید؟

من مدت ها در اردوهای انتخابی تیم ملی و در کنار تیم ملی در رشته کشتی حضور داشته ام و همچنین بارها قهرمان استان در این رشته شده ام.

-نظر شما در رابطه با هواداران مظلوم تیم چیست؟

تیم تراکتور سازی یکی از پر طرفداراترین تیم های کشور است به طوری که من به خاطر دارم حتی در اندیمشک نیز که با تیم امید تراکتور سازی در انجا حضور داشیم تراکتور سازی تحت حمایت هواداران بود.

-چه برنامه هایی برای ادای حق خیل عظیم هواداران مظلوم تراکتور سازی خواهید داشت؟

ابتدا با صدور کارت و ثبت نام هواداران سعی در سازماندهی و هویت بخشی به هواداران را خواهیم داشت سپس سعی در مشارکت هواداران در تمام مسایل تیم داری و اعطای مزایای خاص را به هواداران خواهیم داشت.

-برنامه ها و مزایای هواداران چه چیز هایی خواهند بود؟

تهیه تی شرت برای هواداران با استفاده از اسپانسر . قرعه کشی و تعیین جوایز نفیس به صورت دوره ای. تجلیل از جوانترین و مسن ترین هواداران. انعقاد جشن های ویژه و همچنین شرکت دادن هواداران در مراسمات از جمله عزادارای ها و جشن های مذهبی و...

-شرکت هواداران در مسایل تیم داری به چه صورت میسر خواهد شد؟

با تشکیل هیئت رئیسه هواداران و معرفی نمایندگان منتخب هواداران جلسه ای به صورت ماهانه برگزار خواهیم نمود که با حضور مدیر عامل و سرمربی و مسئولین تیم انعقاد خواهد شد.

-کارت هوادران را با چه شرایط و در چه مکانی صادر می کنید؟

هواداران می توانند با حضور در باشگاه تراکتور سازی و با در دست داشتن دو قطعه عکس دو عدد کپی شناسنامه و همچنین مبلغ 1000 تومان به عنوان حق ثبت نام نسبت به صدور کارت هوادارای خود اقدام نمایند.

-هوادران دیگر شهرها که از تبریز دورند چه کار باید انجام دهند؟

سعی در ایجاد شعبه را در مکان هایی که هواداران تقاضا کنند را خواهیم داشت.

-رکورد کنونی جوان ترین و مسن ترین هوادار؟

2 و 80 سال

-نکته مهم در رابطه با این اعمال این است که تشکیل کانون هواداران موقتی و به صورت نمادین نبوده و به عنوان بخشی از باشگاه حساب شود آیا همین طور است؟

خوشبختانه با حمایات آقای مهندس عرب باغی و تلاش و مساعدت آقای عبد ا... کانون هواداران تراکتور سازی با اساسنامه و بودجه ای مشخص در چارت سازمانی باشگاه به ثبت رسیده و جز جدا ناپذیر باشگاه تراکتور ساز خواهد بود.

(ذکر مصاحبه با ذکر منبع مانعی ندارد.)

+ نوشته شده در  86/11/05ساعت 11:27  توسط anonymous  | 

مصاحبه اختصاصی

خبر فوری: بازی فردا لغو شد.

به گزارش خبر نگار کانون هواداران باشگاه تراکتور سازی به نقل از باشگاه تراکتور سازی بازی فردای تیم های تراکتور سازی با شاهین اهواز لغو شد. مسئولین باشگاه تراکتور سازی لغو پرواز های فرودگاه اهواز به علت مه غلیظ و عدم استطاعت تیم شاهین در حاضر شدن در بازی فردا را علت اصلی لغو بازی فردا اعلام نمودند. به احتمال ضعیف بازی معوقه دو تیم تراکتور سازی و شاهین بنا به قانون فدراسیون فوتبال روز چهارشنبه یعنی ۲۴ ساعت بعد از زمان اصلی انجام شود.

اطلاعيه

دوستان عزيز

به دنبال ايجاد تغييرات اساسي در سايت ،به دنبال ايجاد سايت اختصاصي براي هواداران عزيز هستيم .از هواداران عزيز خواهشمنديم براي انتخاب نام دامنه مناسب ما را ياري كنند ونام پيشنهادي خود را همراه با بخشهايي كه فكر ميكند بهتر است باشد را براي ما بفرستيدلطفا نظرات خود در اين رابطه را به خاطر مسايل امنيتي به صورت خصوصي براي ما بفرستيد.

منظور از نام دامنه به صورت زیر است

www.domain.ir,www.domain.org,www.domain.com


گزارش وضع هوای روز سه شنبه تبریز

لحظاتی قبل از احتمال لغو بازی تراکتور سازی در بازی روز سه شنبه به علت احتمال بارش برف خبر دادیم این گزارش از سازمان جهانی هواشناسی بود که متوجه شدیم دوستان هوادار ما هواشناس نیز هستند(آب در کوزه و ما گرد جهان می گردیم!) ضمن تشکر از گزارش کامل هواداران متعصب گزارش وضع هوای روز سه شنبه را در ادامه مطالب می توانید بخوانید:

در طول روز سه شنبه بارش سنگینی را نخواهیم داشت ولی از اواخر وقت سه شنبه بارش برف بسیار سنگین را با احنمال 90% خواهیم داشت.و از چهارشنبه با نفوذ یک پرفشار بسیار قوی از قطب شمال باز هم دمای هوا شدیدا کاهش و در صورت صاف بودن هوا در شب در تبریز به 17- هم میرسد.
با تشکر احتمال لغو بازی پنجشنبه ی ماشین سازی خیلی بیشتر از بازی تراکنورسازی است.


( هواشناسان متعصب)

مصاحبه احد شیخ لاری

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: براي كسب آمادگي بيشتر روزانه دو نوبت تمرين انجام مي‌دهيم . احد شيخ‌لاري روز شنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: بعد از وقفه‌اي كه به دليل سرماي شديد در برگزاري مسابقات ليگ دسته‌اول فوتبال باشگاه‌هاي ايران به‌وجود آمد، براي جلوگيري از افت فني و بدني بازيكنان ، تمرينات خوبي را پي گرفتيم . وي اظهارداشت: از اول بهمن ماه جاري تمرينات به دو جلسه در روز افزايش داده شد تا بازيكنان آمادگي لازم براي رويارويي با حريفان را كسب نمايند. شيخ‌لاري با اشاره به بازيهاي تداركاتي صورت‌گرفته با تيم‌هاي استان و بازي اخير تيمش با تراكتورسازي نوين تبريز، گفت: بازيكنان از نظر آمادگي به حد مطلوبي رسيده‌اند اما برخي از آنان به‌دليل آسيب ديدگي دراين بازيها احتمالا به بازي با تيم شاهين اهواز نرسند. وي گفت: مهدي محمدپور به‌دليل سه اخطاره‌بودن در ديدار با تيم اهوازي در تركيب تيم نخواهد بود و محسن حنيفي و احمد سعيدي به دليل مصدوميت احتمالا در بازي روز سه‌شنبه در تركيب تيم قرار نگيرند. سرمربي تيم تراكتورسازي افزود: احمد ابهران، سرپرست تيم براي انجام كارهاي اداري بازيكنان تازه به خدمت گرفته تيم در تهران به‌سر مي‌برد و در صورت اتمام كار اين بازيكنان در بازي با شاهين اهواز در تركيب تيم خواهند بود. متين بيگدلي و ديه‌گو سانتوس فليكس برزيلي دو بازيكن جديدي هستند كه تيم تراكتورسازي به خدمت گرفته است. تيم ‪ ۱۵‬امتيازي و رده دومي تراكتورسازي تبريز در هفته دهم رقابت‌هاي فوتبال دسته اول باشگاه‌هاي ايران و از گروه "الف" اين مسابقات روز سه‌شنبه نهم بهمن‌ماه جاري در ورزشگاه تختي تبريز ميزبان تيم رده يازدهمي شاهين اهواز خواهد بود.

محاصبه اختصاصی سایت کانون هواداران تراکتور سازی با آقای اکبر زاده مسئول کانون هواداران تراکتور سازی

-آقای اکبر زاده سمت قبلی شما چه بود؟

من به عنوان مدیر اجرایی ورزش باشگاه تراکتور سازی فعالیت می کردم.

-چه عاملی باعث شد تا این سمت را بپذیرید؟

بنا به درخواست هوادران و تاکید مدیر عامل، آقای عبد ا...زاده

-چه فعالیتی در عالم ورزش داشته اید؟

من مدت ها در اردوهای انتخابی تیم ملی و در کنار تیم ملی در رشته کشتی حضور داشته ام و همچنین بارها قهرمان استان در این رشته شده ام.

-نظر شما در رابطه با هواداران مظلوم تیم چیست؟

تیم تراکتور سازی یکی از پر طرفداراترین تیم های کشور است به طوری که من به خاطر دارم حتی در اندیمشک نیز که با تیم امید تراکتور سازی در انجا حضور داشیم تراکتور سازی تحت حمایت هواداران بود.

-چه برنامه هایی برای ادای حق خیل عظیم هواداران مظلوم تراکتور سازی خواهید داشت؟

ابتدا با صدور کارت و ثبت نام هواداران سعی در سازماندهی و هویت بخشی به هواداران را خواهیم داشت سپس سعی در مشارکت هواداران در تمام مسایل تیم داری و اعطای مزایای خاص را به هواداران خواهیم داشت.

-برنامه ها و مزایای هواداران چه چیز هایی خواهند بود؟

تهیه تی شرت برای هواداران با استفاده از اسپانسر . قرعه کشی و تعیین جوایز نفیس به صورت دوره ای. تجلیل از جوانترین و مسن ترین هواداران. انعقاد جشن های ویژه و همچنین شرکت دادن هواداران در مراسمات از جمله عزادارای ها و جشن های مذهبی و...

-شرکت هواداران در مسایل تیم داری به چه صورت میسر خواهد شد؟

با تشکیل هیئت رئیسه هواداران و معرفی نمایندگان منتخب هواداران جلسه ای به صورت ماهانه برگزار خواهیم نمود که با حضور مدیر عامل و سرمربی و مسئولین تیم انعقاد خواهد شد.

-کارت هوادران را با چه شرایط و در چه مکانی صادر می کنید؟

هواداران می توانند با حضور در باشگاه تراکتور سازی و با در دست داشتن دو قطعه عکس دو عدد کپی شناسنامه و همچنین مبلغ 1000 تومان به عنوان حق ثبت نام نسبت به صدور کارت هوادارای خود اقدام نمایند.

-هوادران دیگر شهرها که از تبریز دورند چه کار باید انجام دهند؟

سعی در ایجاد شعبه را در مکان هایی که هواداران تقاضا کنند را خواهیم داشت.

-رکورد کنونی جوان ترین و مسن ترین هوادار؟

2 و 80 سال

-نکته مهم در رابطه با این اعمال این است که تشکیل کانون هواداران موقتی و به صورت نمادین نبوده و به عنوان بخشی از باشگاه حساب شود آیا همین طور است؟

خوشبختانه با حمایات آقای مهندس عرب باغی و تلاش و مساعدت آقای عبد ا... کانون هواداران تراکتور سازی با اساسنامه و بودجه ای مشخص در چارت سازمانی باشگاه به ثبت رسیده و جز جدا ناپذیر باشگاه تراکتور ساز خواهد بود.

(ذکر مصاحبه با ذکر منبع مانعی ندارد.)

+ نوشته شده در  86/11/05ساعت 11:18  توسط anonymous  | 

پیگیری هفته دهم

 

سر مربی جدید ماشین سازی مشخص شد.

با توجه به عدم توافق باشگاه ماشین سازی و علی نیکبخت، غلامرضا باغ آبادی بار دیگر هدایت تیم ماشین سازی را بر عهده گرفت. وی ۱۵ سال در تیم ماشین سازی به عنوان بازیکن حضور داشته و با توجه به تجربیات وی به عنوان مربی انتظار می رود ماشین سازی به رده های بالایی جدول رده بندی صعود کند.

برنامه هفته دهم دور رفت مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌هاي ايران

دوشنبه هشتم بهمن ماه ‪۸۶‬

كوثر تهران نساجي مازندران ، سرداران شهيد شميران ساعت ‪۱۲‬

سه شنبه نهم بهمن ماه ‪۸۶‬

هماي تهران شهرداري تبریز ، اختصاصي هما
مس رفسنجان سپاهان نوين ، اختصاصي شهداي نوش آباد رفسنجان
فولاد خوزستان اتكاء تهران ، تختي اهواز
تراكتورسازي تبريز شاهين اهواز ، تختي تبريز
داماش ايرانيان مقاومت بسيج فارس ، سرداران شهيد شميران
نيروي زميني پيام خراسان رضوي ، اختصاصي جي
سرخپوشان دلوار افزار گل گهر سيرجان ، راه آهن تهران
شهرداري بندرعباس كاوه زنجان ، تختي بندرعباس
شموشك نوشهر استيل آذين ، شهداي نوشهر
صنايع اراك شاهين پارس جنوبي ، امام خميني اراك

پنجشنبه يازدهم بهمن ماه ‪۸۶‬

ماشين‌سازي تبريز تربيت يزد ، تختي تبريز

مسابقات روزهاي نهم و يازدهم بهمن ماه راس ساعت ‪ ۱۴‬برگزار خواهند شد


تبعیض تا کی ؟ ؟ ؟

سهم تبریز ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

سهم اصفهان و شیراز ۱۸ میلیارد تومان

معاون سازمان تربیت بدنی در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که برای تکمیل ورزشگاه یادگار امام تبریز در سال ۱۳۸۷ پنج میلیارد و هشصد میلیون تومان اختصاص یافته شده است. این در حالی است که آقای شهلایی مدیر کل تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی حدود یک هفته قبل این مبلغ را دوازده میلیارد تومان اعلام کرده بود.حال چه اتفاقی افتاد است که در عرض یک هفته دوازده میلیارد تومان به پنج میلیارد و هشصد میلیون تومان کاهش پیدا کرده است ؟ ؟همچنین معاون سازمان تربیت بدنی اعلام کرد که سازمان تربیت بدنی برای تکمیل ورزشگاه های ثامن مشهد و نقش جهان اصفهان در سال ۸۷ به هر یک از این استان ها مبلغ هجده میلیارد تومان اختصاص داده شده است.حال سوال اینجاست چرا برای تبریز پنج میلیارد و هشصد میلیون تومان و برای اصفهان هجده میلیارد تومان ؟ آیا این نشانگر تبعیض نیست ؟کاش مسئولان سازمان تربیت بدنی دلیل و جوابی برا این کار داشته باشند.حال یک گلایه از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل سازمان تربیت بدنی استان. این اولین بار نیست که شاهد این گونه تبعیض ها هستیم ولی متاسفانه در هر دفعه به جای دفاع از حق و حقوق استان همیشه سکوت اختیار کرده اید. ولی کاش یک بار هم که شده غیرت به خرج بدهید و در این موضوع از حق و حقوق استان دفای بکنید.در سال های اخیر تبعیض های موجود در امور ورزش باعث افت شدید ورزش آذربایجان شده است و دیگر از جایگاه قبلی ورزش آذربايجان خبری نیست.

 منبع:AZARBAIJAN sport


برنامه هفته یازدهم اگر عوض نشود
:
▪ سه‌شنبه مورخ ۱۶/۱۱/۸۶ ساعت ۱۴
ـ مقاومت بسیج فارس- تراكتورسازی تبریز* حافظیه - شیراز
ـ شاهین اهواز -شموشك نوشهر* تختی - اهواز
ـ استیل آذین - شهرداری بندرعباس * دستگردی - تهران
ـ كاوه زنجان - سرخ‌پوشان دلوار افزار * كارگران - زنجان
ـ گل‌گهر سیرجان- نیروی زمینی * امام علی- سیرجان
ـ پیام خراسان - داماش ایرانیان * تختی - مشهد
ـ نساجی مازندران - صنایع اراك * وطنی - قائم‌شهر
ـ شاهین پارس جنوبی - فولاد خوزستان * بهشتی - بوشهر
ـ اتكا- ماشین‌سازی تبریز* اختصاصی اتكا - تهران
ـ تربیت یزد- مس رفسنجان* نصیری - یزد
ـ سپاهان نوین- هما * صفاییه - اصفهان
ـ شهرداری تبریز- كوثر تهران * تختی - تبریز


مسئول کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی منصوب شد
بنا به پيشنهاد مديريت محترم فرهنگي وارتباطات وطي حكمي از سوي مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي ،آقاي عيسي اكبرزاده بعنوان مسئول كانون هواداران باشگاه فرهنگي ورزشي تراكتورسازي منصوب گرديد. در اين حكم تصريح شده است :نظر به سوابق و تجربيات ارزشمند،جنابعالي بعنوان مسئول كانون هواداران منصوب ميشويداميد است با اتكال به خداوند تبارك و تعالي و بهره گيري از امكانات موجود در پيشبرد اهداف عاليه باشگاه موفق و مويد باشيد.

منبع: سایت رسمی باشگاه

اطلاعات اضافی از خبر گزاری هواداران:

آقای عیسی اکبر زاده خودشان فردی ورزشی و کشتی گیر هستند و به گفته بزرگان هوادار فردی فعال بوده و همچنین همواره برای بالا بردن نام ورزش آذربایجان کوشیده اند

+ نوشته شده در  86/11/01ساعت 21:58  توسط anonymous  |