هواداران تراکتورسازی تبريز

کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز

نتایج هفته هفتم

 
برنامه هفته هشتم تیمهای تبریزی
 
هفته هشتم يكشنبه‪ ۸۶/۱۰/۲‬ساعت ‪۱۴‬
تراكتورسازي تبريز - كاوه زنجان تختي تبريز


پنجشنبه ‪ ۸۶/۱۰/۶‬ساعت ‪۱۴

ماشين‌سازي تبريز- شهرداري تبريز تختي تبريز
 

شيخ لاري: تراكتورسازي براي دور برگشت تقويت مي‌شود

در هيچ جاي دنيا ديده نمي‌شود كه مسئولان اجرايي مسابقاتي، سهامدار باشگاهي در همان ليگ باشند و شايد با تكيه بر همين موضوع تيمي چون داماش نتايج دور از انتظاري مي‌گيرد...

تراكتورسازي تبريز در دو – سه سال گذشته برخلاف وضعيت موجود در فوتبال تبريز عمل كرده و شانس اول تبريزي‌ها در رسيدن به ليگ برتر محسوب مي‌شود.امسال در كنار شخصيتي كه تراكتورسازان را فرا گرفته، بايد از حضور چهره‌اي ماندگار در فوتبال تبريز كه بر راس مربيگري سرخ‌هاست، ياد كرد. احد شيخ لاري امسال تراكتور را براي رسيدن به  ليگ برتر آماده مي‌كند و البته عليرغم كاستي‌ها، تركيب جديد‌تر و انديشه‌هاي نو در تيم قرمزپوش، آنها در زمره مدعيان قرار دارند.درخصوص مسايل تيم تراكتورسازي و اتفاقاتي كه تا هفته هفتم ليگ يك رخ داده، مصاحبه‌اي اختصاصي با سرمربي اين تيم انجام داده‌ايم كه درپي مي‌آيد:

* فردا مسابقه‌اي خانگي پيش‌رو داريد و البته حريف شما در نگاه به رقباي جدولي، آسان‌تر به نظر مي‌رسد. نظر شما چيست؟

- همانطوري كه بارها گفته‌ام در ليگ يك حريف آسان وجود ندارد چرا كه يا بايد با مدعيان حاضر در كورس رقابت‌ براي صعود جدال كرد و يا با تيم‌هاي تلاشگر براي ممانعت از سقوط به جنگ پرداخت، پس تيم كاوه زنجان تيمي نيست كه از آن به حريفي آسان ياد كرد چون آنها انتحاري بازي مي‌كنند و فوتبال مقابل اين قبيل تيم‌ها سخت‌تر است، همين بس كه آنها هفته پيش توانستند تيم شاهين‌ اهواز را مغلوب كنند.

* وضعيت تيم و نفرات چگونه مي‌باشد؟

- خوشبختانه پس از چند هفته اين امكان را يافته‌ايم كه كليه نفرات در اختيار تيم باشند  و از اين حيث براي بازي مقابل كاوه نه مصدوم داريم و نه محروم، تيم تمرينات منظمي را پشت سر گذاشته و به دور از حاشيه و مسايل منفي روي تيم كاوه زنجان تمركز كرده‌ايم تا به پيروزي برسيم.

* تيم تراكتورسازي با وجود مشكل در مركز زمين بازيكني چون علي غلام را عليرغم حضور در تمرينات مورد استفاده قرار نمي‌دهد، در اين مورد چه نظري داريد؟

- علي غلام مدت زمان زيادي مصدوم بود، او اين دوره را به پايان رسانيد و حال دو ماه است كه در تمرينات تيمي شركت مي‌كند اما هنوز به شرايط ايده‌آل نرسيده، ما در اين پست يك بازيكن خلاق و چابك مي‌خواهيم كه قواي انتقال سريع توپ از مركز و خط دفاعي به خط حمله را داشته باشد اما غلام هنوز نتوانسته در تمرينات، چابكي لازم را نشان دهد.

* با توجه به سپري شدن هفت مسابقه ليگ و با نزديك شدن به پايان دور رفت آيا براساس مشكلات تيمي به فكر خريد بازيكن جديد هستيد؟

- در اين خصوص كمي زودتر از حد معمول به فكر افتاده‌ايم و دو بازيكن خارجي هم اكنون در كنار تيم مشغول تمرين هستند؛ يك بازيكن برزيلي به نام ديه‌گو كه در پست‌ هافبك دفاعي بازي مي‌كند و سابقه كار در ليگ دو برزيل را دارد. اين بازيكن جدا از خصوصيات فني بارز، همچنين به دليل سن كم (زير 23) مي‌تواند ليست بازيكنان بزرگسال را نيز براي خريد بازيكني ديگر خالي كند.

دومين بازيكن يك مهاجم 31 ساله صربستاني است كه از تجربه زيادي برخوردار است و از ديدگاه من زورانيچ يك مدل پيشرفته و اروپايي نظير اصغر رامشگر مي‌باشد.

با اين خريدها سعي مي‌كنيم مشكلات خط دفاعي و تك بعدي بودن قدرت خط حمله را از بين ببريم.

* نظر شما در مورد برگزاري ليگ چگونه است؟

- مسابقات امسال به صورت متعادل و مناسبي برگزار مي‌شود كه تعطيلي خسته كننده يا خارج از قاعده‌اي در آن وجود ندارد، هرچند كه مواردي نيز وجود دارد كه نمود آن در تيم داماش ايرانيان نمايان است.

* به نظر شما داماش تيم شگفت‌انگيز اين فصل نيست؟ در حالي كه همه روي استيل آذين زوم كرده بودند، برعكس اين تيم داماش بود كه خيره كننده عمل كرد.

- من منكر موفقيت يك تيم نمي‌شوم اما نظر شما را به اين نكته جلب مي‌كنم كه نظير  آن در هيچ جاي دنيا ديده نمي‌شود. بر فرض مثال تا به حال در هيچ ليگ پيشرفته‌اي ديده نشده كه مسئولان اجرايي مسابقاتي، سهام دار باشگاهي در همان ليگ باشند و شايد با تكيه بر همين موضوع تيمي چون داماش ايرانيان تهران نتايج دور از انتظاري مي‌گيرد!

چگونه ممكن است آقاي محمد مهدي نبي يكي از مسئولان بلند پايه سازمان ليگ، سهامدار باشگاه داماش باشد؟ به نظر شما اين مسئوليت دوگانه نمي‌تواند مصدر برخي امتيازدهي‌ها و حمايت‌ها از تيم فوق شود؟

سئوال و نمونه خاص اين توجهات به انتخاب داوران برمي‌گردد. شايد جالب باشد اشاره كنيم كه در كليه ديدارهاي تيم داماش داوران ليگ برتري و آن هم داوراني كه از جناح مشخصي هستند، سوت مي‌زنند و البته چگونگي قضاوت آنها كاملا مشخص مي‌باشد.

* در اين خصوص آيا كار خاصي صورت داده‌ايد؟

- دقيقا تلاش و چالش مديران و مربيان باشگاهي ليگ يك بر اين نكته متمركز شده تا به اين شرايط اعتراض شود. في‌الواقع كساني كه در فدراسيون مصدر كار و تصميم‌گيري هستند نبايد در باشگاه‌ها مسئوليت و منصبي داشته باشند تا اصل عدالت و بي‌طرفي رعايت شود.

- ما اين موضوع را به عنوان يك نكته برجسته و منفي به اطلاع مسئولان فدراسيون و سازمان تربيت بدني مي‌رسانيم تا از ادامه آن به صورت جدي جلوگيري شود چرا كه ادامه اين روند منجر به تضييع حق و حقوق تيم‌هايي مي‌شود كه در فدراسيون صاحب كرسي و نماينده نيستند.

* از تراكتور فوتبالي با مارك قرمز كه شيوه‌هاي تهاجمي ارائه مي‌دهد، كمتر ديده‌ايم. با اين وجود آيا شيوه نيمه دوم بازي با پيام خراسان را در ساير ديدارها نيز ارائه مي‌كنيد؟

- تلاش مجموعه تيم بر اين است و من به خاطر بازي‌هايي كه علاقه‌مندان راضي به خانه نرفته‌اند عذرخواهي مي‌كنم. اما مطمئن باشيد با تداوم پيروزي‌هاي  خانگي و رشد خودباوري در بين بازيكنان، ما قادر به انجام كارهاي مهمتري هم خواهيم شد. ما هم اكنون به شرايط پيروزي در خانه رسيده‌ايم و 100 درصد امتيازات خانگي را كسب كرده‌ايم و البته هدف ما ارتقاي اين روند به بازي‌هاي خارج از خانه مي‌باشد.

* و سخن پاياني؟

- از تماشاچيان عزيز و محترم تراكتورسازي تشكر مي‌كنم و از آنها مي‌خواهم نظير مسابقه با پيام خراسان تيم را تا پايان بازي حمايت كنند چرا كه نقش تماشاچيان به عنوان يار دوازدهم اصلي‌ترين و مهمترين عامل موفقيت تيم تراكتورسازي است.

 نقل از مهد ازادی
 

 

گزارش کامل جلسه باشگاه با هواداران تراکتور سازی

 گزارس اختصاصی سایت :

 

۱ولين جلسه نماینده هواداران تراکتور سازی با باشگاه تراکتور سازی برای بیان و روشن سازی حقایق و درد و دل هواداران عصر روز پنجشنبه در هتل گسترش تبریز با حضور پیشکسوتان و هواداران و همچنین خبرنگارانی همچون آقای چرندابی و خبرنگار سایت کانون هواداران منعقد شد. در این جلسه که آقایان قوام و عبداله زاده مدیرعامل باشگاه حضور داشتند ابتدا با سخنرانی آقای قوام مدیر روابط عمومی باشگاه مبنی بر تاسیس کانون هواداران و اهداف آن من جمله ایجاد تسهیلات رفاهی برای هواداران، صدور کارت های سریال دار، بیمه برای هواداران، استفاده هواداران از امکانات رفاهی همچون استخر به صورت رایگان، ایجاد بانک اطلاعاتی هواداران، ایجاد بازارچه برای فروش و توزیع لوازم ورزشی و ... آغاز شد. همچنین آقای قوام از ایجاد و تدوین اساسنامه هواداران و تشکیل هیئت رئیسه هواداران برای حضورشان در جلسات هیئت مدیره باشگاه سخن گفتند که درآینده ای نزدیک به تحقق خواهد پیوست . سپس آقای عبداله زاده از هواداران تیم به عنوان سرمایه اصلی باشگاه یاد کرده خاطر نشان نمودند در آخرین سال خدمتم در باشگاه قصد انجام پروژه های اساسی و ماندگار را در باشگاه داشتم که تعدادی از آنها همچون ایجاد هیئت مدیره باشگاه، کلنگ زنی دو زمین چمن اختصاصی در باشگاه، کشاندن بازی ها به استادیوم تختی تبریز که به تحقق پیوسته اند و پروژه های بعدی نیز برای خوشحالی هواداران تیم در راه است. ایشان همچنین از اهداف تشکیل کانون هواداران باشگاه تراکتور سازی  به دخالت مستقیم هواداران در امور تیم داری اشاره نمودند  که در ایران انجام این عمل بی سابقه بوده است.

ایشان همچنین از هواداران تقاضا نمودند که با پرهیز از مسایل حاشیه ای زمینه را برای هرچه هموارتر نمودن راه صعود تیم مساعد گردانند. در ادامه جلسه هواداران به طرح مشکلات تیم و پرسش و پاسخ هایی همچون  کانون باید به ثبت برسد. اعمال نفوذ باشگاه در فدراسیون زیادتر شود. رضایت نامه مصدومان تیم برای عزیمت به باشگاه یا احتمالا بیمارستان با هزینه شخصی شان صادر شود تا بودجه تیم بیهوده به هدر نرود. سرپرست تیم تعویض شود، بازیکنان جدید تر برای تقویت تیم اضافه شوندو...  به ارایه پیشنهادات خود پرداختند که آقای عبد اله زاده نیز از حضور دو بازیکن صرب و برزیلی در تمرینات تیم خبر دادند و اذعان نمودند که سعی در ثبت نام این دو بازیکن در فدراسیون فوتبال را تا نیم فصل داریم تا قبل از شروع نیم فصل شرایط حضور این دو بازیکن جهت تقویت تیم فراهم شود. همچنین اقای عبداله زاده از ادامه تشکیل جلسات با هواداران به صورت ماهانه خبر دادند تا هواداران با ارایه پیشنهادات جدیدتر و با اتحاد و همبستگی با باشگاه شاهد تحقق آرزوی خود و شهروندان آذربایجانی باشند. انشا ا...

 
 
برد شیرین شهرداری (حتی داور هم به داد فولاد نرسید!)
 
شهرداری تبریز ۲  فولاد خوزستان ۱
 
این دیدار که از ساعت ۱۴ امروز جمعه ۳۰ اذر در ورزشگاه باغشمال اغاز شده بود دقایقی پیش با پیروزی تیم شهرداری به پایان رسید.در این دیدار شهرداری بسیار خوب و هدفدار و با انگیزه ظاهر شد و ابتدا با گلهای جرج مانتسکاوا و حبیب گردان از حریف پیش افتاد و فقط یک گل با گلزنی نادر احمدی دریافت کرد. در دقیقه ۸۹ داور با اشتباه واضح خود در صدد سوزاندن آرزوهای شهرداری بر امد که این بار دروازه بان فصل قبل تراکتور سازی کرم الهی با واکنش مناسب توپ را دفع نمود. با این برد شهرداری با ۱۱ امتیاز در رده سوم گروه خود قرار گرفت.
 
ماشین هم مساوی کرد

كوثر تهران صفر - ماشين‌سازي تبريز صفر

تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز در ادامه هفته هفتم ليگ دسته اول جام آزادگان مقابل تيم كوثر تهران به تساوي بدون گل دست يافت.در اين بازي كه زير بارش شديد باران و در زميني نامساعد برگزار شد تيم‌ ماشين‌سازي امكان پيروزي و برد را با توجه به از دست رفتن موقعيت‌هاي گلزني مسلم از دست داد. در اين بازي ماشين‌سازي با تركيب: اسلامي، باهنر، قزل‌چي، عباسي، ولي‌پور، عبدي، ساعدي، داوودوندي، بوستاني و منافي به ميدان رفت.در دقايق متفاوت اين بازي رسول عليزاده با ضربه شوت، فرهاد بوستاني با ضربه سر، داوودوندي در حالت تك به تك و يونس باهنر با ضربه سر دروازه حريف را به خطر انداختند.با اين تساوي تيم ماشين‌سازي هفت امتيازي شد.

 
تساوی در خارج از خانه
 
پنالتى گل گهر ناپديد شد؟!
گل گهرسيرجان صفر تراكتورسازى صفر
داور: حسين نيكوزاده
كمك ها: جعفر دولابى و جواد شيروانى
اخطار: پورخسروانى و رفعتى از گل گهر، فولادى و عباسيان از تراكتورسازى
تماشاگر۳۰۰: نفر
ورزشگاه: امام على(ع) سيرجان

تراكتورسازى
دراكتوويچ (۱۶)، محسن حنيفى (۱۴)، محسن سلطانى (۱۶) از دقيقه ۳۵ مهدى محمدپور(۱۱)، جعفر فولادى (۱۴)، على عبدى (۱۵)، موسى الرضا عباسيان (۱۵) از دقيقه ۹۰ سالار شيخ لارى، حسين بابازاده (۱۵) از دقيقه ۷۲ مجيد مير مرسلى، على ابراهيميان (۱۳)، اصغر رامشگر (۱۴)، احمد سعيدى (۱۵) و بوريس زاسكودريچ(۱۵)
سرمربى: احد شيخ لارى(۱۵)
شرح بازى
اگر جدال ۲ تيم در پايان بازى نتيجه اى جز مساوى نداشت اما در مجموع تيم ميزبان يعنى گل گهر تا حدودى برتر از حريف ظاهر شد. گل گهرى ها در دقيقه ۱۳ مى توانستند به گل برسند اما تير دروازه مانع ورود توپ به درون دروازه شد. در دقيقه ۸۰ هم داور خطا روى رفعتى در محوطه جريمه تراكتورسازى را پنالتى اعلام كرد اما در ادامه با استناد به نظر كمك داور اول ، رفعتى را به دليل تمارض با كارت زرد جريمه كرد. اين صحنه حرف و حديث دار اعتراض گسترده گل گهرى ها را در پى داشت

 

گل گهرسیرجان صفر ......  تراکتورسازی تبریز صفر

متاسفانه تیم هنوز شرایط برد خارج از خانه را کسب نکرده است و فقط در تبریز و با حمایت تماشاگران مشتقاق موفق به کسب سه امتیاز کامل بازیها گردیده است.امیدواریم در هفته های اتی فکری برای ایم مسئله اندیشیده شود تا در خارج از خانه نیز تیم قادر به جمع اوری امتیازات مناسب گردد.

سایر نتایج:

گروه الف:
 مقاومت بسیج فارس 2- استیل آذین 2
 داماش ایرانیان 2 - شهرداری بندرعباس یک
 کاوه زنجان 2- شاهین اهواز یک  

 گروه ب:
 نساجی مازندران 3 - اتکا تهران یک
 هما تهران صفر - مس رفسنجان یک 
تربیت یزد 2 - شاهین پارس جنوبی یک
 سپاهان نوین یک- صنایع اراک صفر

+ نوشته شده در  86/09/25ساعت 17:11  توسط anonymous  | 

اطلاعیه

 توجه: ابن مجموعه متعلق  به تمامي هواداران تراكتور سازي با ديدگاههاي مختلف ميباشد و نظرات انتقادي و حمايتي هواداران را بازتاب ميدهد.بديهي است كه اين امر نشان دهنده تاييد همه مطالب از سوي اين مجموعه و نويسندگانش نميباشد.در بخش نظر سنجی سایت نیز میتوانید شرکت کرده و دیدگاه خود را اعلام دارید. همچنین برای بیان دیدگاههای خود و کسب اطلاع از نظرات سایر هواداران لطفا به قسمت نظرات هر مطلب مراجه فرمایید.امیدواریم نظرات و پیشنهادات و انتقادات دلسوزانه هواداران مورد  مطالعه و توجه مسولین و کادر فنی تیم قرار گیرد تا در اخر فصل شاهد صعود شیرین تراکتور سازی به لیگ برتر باشیم.
                                                 ..................................................................

اطلاعیه

دوستان و هواداران عزیز توجه فرمایند که این مجموعه با تلاشهای فراوان تعداری از دلسوزان و هواداران فوتبال تبریز و بخصوص تراکتور ایجاد شده و اداره میگردد و بعد سالها کمبود چنین مجموعه اطلاع رسانی را جبران کرده است و اکنون هواداران جهت کسب خبر در مورد تیم محبوب خود بی نیاز از سایر مراکز و مراجع هستند که عمدتا اخبار تیمهای پایتخت را بازتاب میدهند.همچنین این مجموعه به هیچ عنوان متعلق به شخص و یا اشخاص و گروهی نیست و تمامی هواداران تیم در ان میزبان و سهیم میباشند.به عبارتی متعلق  به تمامی هواداران تراكتور سازی با دیدگاههای مختلف میباشد و نظرات انتقادی و حمایتی هواداران را بازتاب میدهد.بدیهی است كه این امر نشان دهنده تایید همه مطالب از سوی این مجموعه و نویسندگانش نمیباشد.بنابر این جهت رشد و هواداری از تیم محبوب خود و تبدیل این سایت به یک مرکز و مرجع اطلاع رسانی قوی لازم است هواداران پر شمار تیم تراکتور حمایت از این مجموعه را وظیفه خود دانسته و در معرفی و تبلیغ ان کوشا باشند.در ذیل برخی اقداماتی حمایتی معرفی میگردد باشد که مورد توجه قرار گیرد.

۱) اگر صاحب سایت و یا وبلاگ هستید میتوانید ادرس این مجموعه را در وبلاگ و یا سایت خود با نام کلوپ هواداران تراکتور سازی قرار دهیدو در صورت درج خبر ادرس سایت را جهت حمایت ذکر نمایید.

۲) معرفی ادرس سایت به دوستان علاقمند به فوتبال تراکتور از طریق پیام کوتاه یا اس ام اس

۳) معرفی در یاهو مسنجر و با استفاده از پیامهای افلاین و ارسال ادرس سایت به لیست دوستان خود در مسنجر و یا حتی در چت رومها

۴ ) همکاری با مجموعه از طریق شرکت در نظر سنجی ها و ابراز نظر و عقیده در قسمت نظرات و فعالیت

۵) همکاری با مجموعه از طریق ارسال اخبار و یا مقالات و عکس و....

۶) تبلیغ و همکاری به هر روش ابتکاری خودتان که در بالا ذکر نشده

 

با ارزوی موفقیت تیمهای تبریز و صعود تیم محبوب تراکتور سازی به لیگ برتر

آدرس سایت: http://tractor-tabriz.blogfa.com

+ نوشته شده در  86/09/24ساعت 12:1  توسط anonymous  | 

نتایج هفته ششم

 توجه: ابن مجموعه متعلق  به تمامي هواداران تراكتور سازي با ديدگاههاي مختلف ميباشد و نظرات انتقادي و حمايتي هواداران را بازتاب ميدهد.بديهي است كه اين امر نشان دهنده تاييد همه مطالب از سوي اين مجموعه و نويسندگانش نميباشد.در بخش نظر سنجی سایت نیز میتوانید شرکت کرده و دیدگاه خود را اعلام دارید. همچنین برای بیان دیدگاههای خود و کسب اطلاع از نظرات سایر هواداران لطفا به قسمت نظرات هر مطلب مراجه فرمایید.امیدواریم نظرات و پیشنهادات و انتقادات دلسوزانه هواداران مورد  مطالعه و توجه مسولین و کادر فنی تیم قرار گیرد تا در اخر فصل شاهد صعود شیرین تراکتور سازی به لیگ برتر باشیم.

 

 هفته هفتم لیگ یک :

 

 يكشنبه ‪ ۸۶/۹/۲۵‬ساعت ‪۱۴

 گل گهرسيرجان - تراكتورسازي تبريز امام علي(ع ) سيرجان

 

سه شنبه ‪۸۶/۹/۲۷‬ ساعت ‪ ۱۲

كوثر- ماشين‌سازي تبريز ‬سرداران شميران تهران

 

جمعه ‪ ۸۶/۹/۳۰‬ساعت ‪۱۴

شهرداري تبريز - فولادخوزستان تختي تبريز

 

برنامه جام حذفی :

 

دو شنبه ۲۶/۹/۸۶

پرسپولیس تهران- شهرداری تبریز  در ورزشگاه ازادی تهران ساعت ۱۵

 

 

بازیکنان جدید در تیم

 

امروز دو بازیکن از گرجستان و برزیل جهت عضویت در تیم و تست های اولیه در تمرینات حاضر شدند. خاطر نشان می شود پست های این دو بازیکن هافبک و فوروارد می باشد.

 

 

نظرات یک هوادار(اقا مهدی) در خصوص بازی این هفته تراکتور

 

نکاتی چند در مورد بازی این هفته تراکتور
1.شبکه استانی برای اولین بار به صورت زنده بازی را پخش میکرد(اگر اشتباه کردم بگید)
2.گزارشگرها2نفری گزارش میکردند.
3.یکی از گزارشگرها در حین گزارش به جای تراکتور سازی از واژه پرسپولیس استفاده کرد که در نوع خود جالب بود
4.وجود پارچه نوشته "یاشاسین تراختور"
5.در صفحه تلویزیون اثری از زمان بازی نبود.
6.توپ جمع کن های زمین انصافا خوب به وظیفه خود عمل کردند.

تراکتور هنوز الفبای فوتبال حرفه ای را نمیداند بازکنان آن هم به همین ترتیب.چند نمونه در زیر می آید.
1.تیمی که در خانه، از شروع بازی یک نیمه تمام دفاع مطلق کرد و توپ رو به یک سوم حریف هم نبرد چه برسد که خطر ساز شود آیا اصلا فوتبال میداند؟
2.بازکنان آن الکی کارت میگیرند مثلا همین گلزن ما احمد سعیدی به خاطر اعتراض کاملا بیمورد به داور یک کارت زرد گرفت.(البته اگه کارت قرمز شجاع نبود یک گل دیگه دریافت میشد ).بازیکنان اصلا توجیح نیستند که در زمین فوتبال حرف اول و آخر را داور میزند نه اعتراض بی مورد به داور و داور تصمیم خود را با نظر بازیکنان عصبی اصلا عوض نمیکند.
3.بعضی تیم ها برنامه دارند اما نمیتوانند درست اجرا کنند اما تیم ما از این نظر راحت بود چون اصلا برنامه نداشت!
4.ظاهرا هوای سرد تبریز بیشتر روی بازیکنان خودی تاثیر گذاشته بود تا بازیکنان پیام چون تراکتورسازان تازه در نیمه دوم گرم شدند
5.وقت تلف کردن به صورت کاملا تابلو.معمولا بازیکنان با پاسکاری وقت تلف میکنند اما بازیکنان ما روی عربها رو سفید کردند
6.تو این بازی تراکتور 2 بار کاپیتان خود را عوض کرد البته به دلیل مصدومیت.باید از احد خان پرسید اگه 2 بازی دیگه این طوری بازیکنان کارت بگیرند یا مصدوم بشوند میخواهد چه کارکند؟حتما میخواد از این ایچ ها وارد کنند!
7.سوال اساسی : ما در تبریز خودمان دروازه بانی بهتر از این یارو گرجستانی نداریم؟
8.تمام کسانی که بازی را دیدند (حتی خود احد خان شیخ لاری) همه نگران این بودند که ما گل سوم را نیز دریافت کنیم چرا تراکتور باید آنقدر شکننده باشد که حتی خود سرمربی نیز تا لحظه آخر آشفته باشد(نه نگران بلکه آشفته) ؟
9.نقش آقای محصص درتیم چیست؟بالاخره ما نفهمیدیم ایشان چه کاره تیم هستند؟ اصلا با تیم هستند؟چند جلسه در هفته؟

من به عنوان یک تماشاگر و هوادار تراکتور نظرات خود را گفتم.اما جا داره از سلطانی به خاطر غیرت وهمتش تشکر کنیم و بدانیم بدون او در این بازی حتی یک امتیاز هم نمیگرفتیم.و نیز با وجود اشکالات زیاد به احد خان فرصت بدیم.
اما از آقای عبدالله زاده تقاضا دارم به سوال فکر کنند که :
دوست داشتند جای آقای ساکت مدیرعامل سپاهان بودند؟
سپاهان مسلما حرفه ای ترین تیم باشگاهی ایران است.باید قبول کنیم. این تیم بیشتر از اینکه در ایران بازی داشته باشد در جام های مختلف دارد بازی میکند.جناب عبدالله زاده هم باید چنین تفکری داشته باشند که روزی ما هم میتوانیم مانند سپاهان شویم اگر برنامه بلند مدت و کوتاه مدت درست و دقیقی داشته باشیم.مسلما از نظر بودجه ایشان مشکلی ندارند(با توجه به حیف و میل های فصل قبل و با این همه حمایت جناب مهندس عرب باغی).اگر از کارشناسان خبره و نه لزوما بومی استفاده مفید کنیم.امیدوارم از وجود آقای محصص(و نه از نام ایشان) به خوبی استفاده شود و کلاس بازی تیم و باشگاه بالاتر بره و به سمت حرفه ای گری
دوستان اگر قابل دانستند مطالب را به عنوان پست چاپ کنند نه کامنت

 

توجه: 

از هواداران به خاطر نظرات کارشناسانه شان کمال تشکر را داریم و ضمنا آماده دریافت نظرات دیگر هستیم.در صورت اعلام تمایل سایت اماده انتشار نظرات هواداران را میباشد.یاد اوری میباشد که نظرات و دیدگاههای مختلف هواداران و انتشار انها هرگز به معنای تایید کامل ان مطالب از سوی این مجموعه نمیباشد.امیدواریم نظرات و پیشنهادات و انتقادات دلسوزانه هواداران مورد توجه مسولین و کادر فنی تیم قرار گیرد تا در اخر فصل شاهد صعود شیرین تراکتور سازی به لیگ برتر باشیم

 

جان به لب شدیم تا بردیم!

 

از هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در یک بازی پرحادثه و استرس زا به مصاف تیم فوتبال پیام ارتباطات خراسان رفت که در انتها با نتیجه 3بر 2 پیروز شد.

ابتدا این تیم پیام بود که تیم برتر میدان نشان می داد و بازیکنان این تیم مدام جهت گشودن دروازه تیم تلاش میکردند که یکبار هم موفق به این کار شدند ولی داور مسابقه آقای فغانی گل را مردود اعلام کرد. در حالی که انتظار می رفت تیم فوتبال تراکتور سازی بعد از این شوک نبض بازی را بازیابد ولی این تیم پیام بود که با شروع مجدد دروازه بان خوبشان صاحب موقعیتی درمحوطه جریمه تراکتور سازی شد و با خطای بازیکن تراکتور سازی داور با اعلام پنالتی  موجب شد تا  گل اول پیام  به ثمر برسد. و نیمه اول با این نتیجه به پایان رسید. در آغاز نیمه دوم تراکتور سازی با فشار بی امان خود توسط احمد سعیدی و با ضربه سر به گل رسید اما بازهم تیم پیام تشنه گل زنی بود و با ضعف و جا ماندن دفاع تراکتور سازی و با نفوذ زیبا بازیکن پیام  پاس عرضی هم تیمی خود را تبدیل به گل دوم مسابقه نمود. سپس تراکتور سازان در حالی که کم کم بوی لبریز شدن کاسه صبر هواداران به مشامشان می رسید با تشدید حملات به هر صورت ممکن و با اندکی شانس و اقبال با دو گل اصغر رامشگر پیروز از زمین مسابقه بیرون آمدند. اما این مسابقه نیز همانند بازی های قبلی بیانگر نکات بسیاری بود که در زیر به انها اشاره کوتاهی میشود.

 

1-     ضعف کلی تیم: متاسفانه ضعف کلی تیم هم از نظر تاکتیک و هم از نظر آمادگی جسمانی در کل بازی ها مشهود بوده به طوری که در مواقعی که تیم یک گل جلوست بارها به ضد فوتبال روی آورده و تاکتیک مشخصی برای اداره بازی ندارد و این در حالی است که حتی از کرنر ها نیز استفاده نشده و تمام فکر و ذکر تیم زیر توپ زدن ها و تمارض هایی است که با دیدن آنها باید به طرز بازی عرب ها آفرین گفت. خاطر نشان می شود ضعف بدنی سبب بسیاری از اتفاقاتی همچون خوردن گل و یا دادن پنالتی در دقایق اخر بازی می شود این ضعف در بازی امروز نیز مشهود بود در حالی که عده از هواداران بازیکنان را بی غیرت اطلاق کردند.

2-     ضعف دروازه بان: دروازه بان تیم سبب بسیاری از مشکلات است و حتی از زدن ضربه شروع مجدد نیز عاجز بوده و حرکات غیر معقول او سبب شده تا هر وقت وی حتی یک توپ ساده را هم میگیرد نفس ها در سینه حبس شود . وی در خروج های خود بسیار اشتباه داشته و در محاسبه زمان و مکان فرود توپ اشتباه های فراوانی دارد. همین مسئله سبب شده تا برای خروج از دروازه واهمه داشته باشد و خطاهای فراوان مدافعین تیم به خاطر فاصله زیاد دروازه بان با مدافعین است. به هر حال با این دروازه بان مشکلات تیم دوبرابر خواهد شد.

3-     عدم وجود هافبک بازی ساز و مقتدر میانی: شاید عدم وجود تاکتیک در تیم شیخ لاری به دلیل عدم وجود هافبک بازی ساز مقتدر در میدان باشد اصولا وجود هافبک های بازی ساز در زمین سبب جاری شدن تفکرات مربیان بزرگ در میدان شده و تیم به هدف خود می رسد البته مربیان بزرگ برای رفع مشکلات خود دست به کارهایی میزنند که شاید مهمترین وظیفه شیخ لاری شناخت این ضعف بزرگ در تیم باشد و برای رفع آن تلاش کند

به هر حال در صورت عدم رفع مشکلات تیم این تیم نه تنها خارج از خانه حرفی برای گفتن نخواهد داشت بلکه همانند امروز در داخل خانه هم به مشکل بر خواهد خورد.

 

 

هواداران يار دوازدهم تراكتورسازان
 
تراكتورسازى ۳ پيام ارتباطات ۲
گل ها : احمد سعيدى دقيقه ۵۱ و اصغر رامشگر دقايق ۶۷ و ۷۱ براى تراكتورسازى و محمد سهيمى دقيقه ۲۸ از روى نقطه پنالتى و محمد رجب زاده دقيقه ۵۹ براى پيام ارتباطات
داور: عليرضا فغانى
كمك ها: حسين طالقانى و حسين رحيمى پور
اخطار: سلطانى، بابايى، سعيدى و ميرمرسلى از تراكتورسازى ، صداقت و مسعودى از پيام
اخراج: محمد شجاع دقيقه ۷۶ از تراكتورسازى
تماشاگر: ۸ هزارنفر
ورزشگاه: تختى تبريز
تراكتورسازى
دراكتوويچ(۱۱)، على عبدى(۱۲)، حبيب حاتمى(۱۳)، جعفر فولادى(۱۴)، موسى الرضا عباسيان(۱۳)، محسن سلطانى(۱۲) از دقيقه ۸۸ حسين بابايى، احمدسعيدى(۱۶)، فرهاد ربيع خواه(۱۰) از دقيقه ۴۶ محسن حنيفى(۱۰)، اصغر رامشگر(۱۷)، محمد على فريدى خطيبى(۱۰) از دقيقه ،۴۶ مجيد ميرمرسلى(۱۲) و محمد شجاع (۱۴)
سرمربى: احد شيخ لارى(۱۵)

شرح بازى
درنيمه اول اين بازى تراكتورسازى هيچ حرفى براى گفتن نداشت. گلى كه اين تيم در دقيقه ۲۸ پذيرفت برخلاف انتظار هواداران تراكتورسازى بود. باشروع نيمه دوم وحضور به موقع «محصص» كنار تراكتورسازى، تعويض هاى كارسازى انجام گرفت كه شكل تهاجمى ترى به تيم ميزبان داد. گل مساوى كه روى حركت سلطانى از راست و ضربه تمام كننده سعيدى به ثمر رسيد روال بازى را به سود تراكتورسازى تغييرداد اما اين تيم دقايقى بعد روى ضد حمله گل دوم را هم خورد. سهيمى كه گل اول تيمش را از روى نقطه پنالتى به ثمر رسانده بود اين بار پاس گل داد. تراكتورسازان در ادامه كار حملات خود را پى گرفتند وبا حمايت هوادارانشان روى ۲ پاس ميرمرسلى و فولادى توسط ۲ ضربه سر رامشگر به گل مساوى و برترى دست يافتند تا هر ۳ امتياز بازى در تبريز بماند. محمد شجاع در دقيقه ۷۶ با يك تكل از پشت مهاجم پيام را سرنگون كرد تا مانع گلزنى وى شود. او به همين دليل اخراج شد.

 

 

باخت ماشین با چاشنی طرفداری داور

 

عصر امروز تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در حالی که تا دقیقه ۸۲ با نتیجه مساوی به کار خود ادامه می داد و حتی می توانست با فرصت طلبی مهاجمان و استفاده از ۵ موقعیت تک به تک با دروازه بان برنده بازی باشد با تک گل رامین محرم نژاد که روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید بازی را واگذار نمود. داور این دیدار جمشید دانش مهر بود که متاسفانه بر ضد ماشین سازی سوت زد و می توان گفت یکی از اصلی ترین علل ناکامی ماشین سازان در این دیدار بود. در همین چارچوب فردا تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز ساعت ۳۰/۱۴به مصاف تیم پیام خراسان خواهد رفت.

 

سایر نتایج:

 

فولاد خوزستان ۱          کوثر تهران ۰

سرخپوشان تهران ۱      بسیج مقاومت فارس یک
شهرداری بندرعباس 2   نیروی زمینی تهران 2
شموشک نوشهر ۰       داماش ایرانیان ۰

صنایع اراک یک             شهرداری تبریز ۰
شاهین پارس جنوبی ۱   سپاهان نوین اصفهان ۱
اتکا تهران 3                  تربیت یزد 2
مس رفسنجان کرمان 3  نساجی قائمشهر ۰

 

+ نوشته شده در  86/09/18ساعت 16:49  توسط anonymous  | 

برنامه مسابقات لیگ یک

 

هفته ششم : شنبه ‪ ۱۷‬آذرماه ، ساعت ‪۱۴/۳۰‬

ماشين‌سازي تبريز - هماي تهران ، باغشمال


يكشنبه ، ‪ ۱۸‬آذرماه ، ساعت ‪۱۴/۳۰‬

تراكتورسازي تبريز - پيام خراسان ، باغشمال

صنايع اراك - شهرداري تبريز ، استاديوم امام اراك

 

سخنان احد شیخ لاری قبل از بازی با پیام

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: بازي سختي مقابل تيم پيام خراسان خواهيم داشت .احد شيخ لاري روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: پيام خراسان، تيم با انگيزه‌اي است كه از بازيكنان قدرتمندي نيز استفاده مي‌كند. وي تصريح كرد: من و بازيكنانم تنها به برد و كسب سه امتياز بازي مقابل پيام فكر مي‌كنيم و براي رسيدن به پيروزي از تمام امتياز ميزباني استفاده خواهيم كرد. شيخ لاري، وضعيت روحي بازيكنانش را عالي توصيف كرد و گفت:با آنكه در بازي مقابل داماش، نا داوري‌هابه حدي بود كه موجب باخت تيم تراكتورسازي و تضعيف روحيه بازيكنان اين تيم شد، اكنون بازيكنان اين تيم از آمادگي جسماني و روحي رواني كافي برخوردار هستند. سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با اشاره به محروم بودن "علي ابراهيميان" و "بوريس راسپوديچ" دو بازيكن اين تيم در ديدار با پيام خراسان، افزود: عدم حضور اين دو بازيكن دليل بر ضعيف ظاهر شدن در برابر اين تيم نيست و ما با استفاده از بازيكنان ذخيره كه در حد بازيكنان اصلي هستند به هدفمان خواهيم رسيد. تيم تراكتورسازي تبريز در ادامه رقابت‌هاي فوتبال ليگ دسته‌يك باشگاه‌هاي كشور، ‪ ۱۸‬آذرماه جاري (يكشنبه آينده) ميزبان تيم پيام خراسان در ورزشگاه تختي تبريز خواهد بود.


 برنامه ليگ دسته اول باشگاه‌هاي ايران در هفته‌هاي هفتم،هشتم و نهم 

 مسابقات فوتبال ليگ دسته اول كشور به شرح زير در هفته‌هاي فوق برگزار خواهد شد.

معوقه هفته چهارم: پنجشنبه ‪ ۸۶/۰۹/۲۲‬ساعت ‪۱۴‬
............................................

شموشك نوشهر- سرخ پوشان دلوارافزار در ورزشگاه شهداي نوشهر هفته هفتم : يكشنبه ‪ ۸۶/۹/۲۵‬ساعت ‪۱۴‬
..............................................

مقاومت بسيج فارس -استيل آذين حافظيه شيراز
داماش ايرانيان - شهرداري بندرعباس سرداران شميران تهران كاوه زنجان - شاهين اهواز كارگران زنجان
گل گهرسيرجان - تراكتورسازي تبريز امام علي(ع ) سيرجان نساجي مازندران- اتكا تهران وطني قائمشهر
هما- مس رفسنجان اختصاصي هماتهران
تربيت يزد- شاهين پارس جنوبي نصيري يزد
سپاهان نوين - صنايع اراك پلي اكريل اصفهان
سه شنبه ‪۸۶/۹/۲۷‬
..................................

كوثر- ماشين‌سازي تبريز ساعت ‪ ۱۲‬سرداران شميران تهران پيام خراسان- شموشك نوشهر ساعت ‪ ۱۴‬تختي مشهد
نيروي زميني- سرخ پوشان دلوارافزار ساعت ‪ ۱۴‬اختصاصي جي تهران جمعه ‪ ۸۶/۹/۳۰‬ساعت ‪۱۴‬
............................................

شهرداري تبريز - فولادخوزستان تختي تبريز
هفته هشتم يكشنبه‪ ۸۶/۱۰/۲‬ساعت ‪۱۴‬
...........................................

تراكتورسازي تبريز - كاوه زنجان تختي تبريز
نيروي زميني - مقاومت بسيج فارس اختصاصي جي تهران
سرخ پوشان دلوارافزار- داماش ايرانيان راه آهن تهران
شهرداري بندرعباس - پيام خراسان تختي بندرعباس
شموشك نوشهر- گل گهر سيرجان شهدا نوشهر
هما- نساجي مازندران اختصاصي هما تهران
مس رفسنجان- كوثر تهران شهداي‌نوش آبادرفسنجان پنجشنبه ‪ ۸۶/۱۰/۶‬ساعت ‪۱۴‬
...................................

شاهين اهواز- استيل آذين متعاقبااعلام مي‌شود
صنايع اراك - تربيت يزد ورزشگاه امام اراك
شاهين پارس جنوبي- اتكا تهران شهيدبهشتي بوشهر
فولادخوزستان- سپاهان نوين اختصاصي‌فولاد اهواز
ماشين‌سازي تبريز- شهرداري تبريز تختي تبريز
هفته نهم يكشنبه ‪ ۸۶/۱۰/۹‬ساعت ‪۱۴‬
.......................................................

داماش ايرانيان - نيروي زميني سرداران شميران تهران
كاوه زنجان- شموشك نوشهر كارگران زنجان
گل گهر سيرجان- شهرداري بندرعباس امام علي(ع) سيرجان
پيام خراسان- سرخ پوشان دلوار افزار تختي مشهد
سه شنبه ‪ ۸۶/۱۰/۱۱‬ساعت ‪۱۴‬
..................................

مقامت بسيج فارس- شاهين اهواز حافظيه شيراز
استيل آذين-تراكتورسازي تبريز دستگردي تهران
نساجي مازندران-شاهين پارس جنوبي وطني قائمشهر
اتكا-صنايع اراك اختصاصي‌اتكا تهران تربيت يزد- فولادخوزستان نصيري يزد
سپاهان نوين-ماشين‌سازي تبريز پلي اكريل اصفهان
شهرداري تبريز- مس رفسنجان تختي تبريز
كوثرتهران- هما ساعت ‪ ۱۲‬سرداران شميران‌تهران

+ نوشته شده در  86/09/14ساعت 17:42  توسط anonymous  | 

هفته پنجم لیگ یک

برنامه کامل هفته ششم مسابقات لیگ ۱

 

 

هفته ششم : شنبه ‪ ۱۷‬آذرماه ، ساعت ‪۱۴/۳۰‬

ماشين‌سازي تبريز - هماي تهران ، باغشمال


يكشنبه ، ‪ ۱۸‬آذرماه ، ساعت ‪۱۴/۳۰‬

تراكتورسازي تبريز - پيام خراسان ، باغشمال
شاهين اهواز- گل گهر سيرجان ،

استيل آذين - كاوه زنجان ، دستگردي تهران
سرخ پوشان - مقاومت بسيج فارس ، متعاقبا اعلام مي‌گردد
شهرداري بندرعباس - نيروي زميني ، تختي بندرعباس
شموشك نوشهر- داماش ايرانيان ، شهدانوشهر
صنايع اراك - شهرداري تبريز ، استاديوم امام اراك
شاهين پارس جنوبي - سپاهان نوين ، شهيد بهشتي بوشهر
اتكاتهران - تربيت يزد ، اختصاصي اتكاتهران
مس رفسنجان - نساجي مازندران ، شهدانوش آباد رفسنجان
فولادخوزستان - كوثرتهران ، اختصاصي فولاداهواز

 

اقايان! ما به جاي شما خجالت كشيديم !

 

افسوس كه درسخت ترين  دوران حيات باشگاه تراكتور سازي كساني در اطراف تيم حضور دارند كه نه تنها  با سابقه و پيشينه اين تيم محبوب مردمي اشنايي ندارند بلكه در انجام وظايف خود نيز كوناهي هاي فراواني دارند و اكنون عملكرد انها و نتيجه گيري تيم سوهان اعصاب هواداران گشته است. اقايان! داماش در كجاي فوتبال ايران بوده واست كه اكنون اينگونه در برابر اين تيم عليل و ناتوان شكست ميخوريم ؟ايا باخت تحقير اميز برابر صبا باطري كافي نبود؟ اگر تا ديروز براي سپاهان و پيروزي و استقلال و...شاخ و شانه ميكشيديم اكنون در برابر تيمهاي بي هويتي مثل صبا و داماش و...اينطور تحقير ميشويم. پس كو ان تعصب و دوندگي خاص فوتبال تبريز كه در برابر قوي ترين تيمها نيز و تمسك به اين خصيصه ها قد علم ميكرديم و هرگز اينگونه ناتوان و ضعيف نشان نميداديم. اقايان وقتي در تيم پستي و مسوليتي قبول ميكرديد ايا از اهداف و خواست ميليونها هوادار عاشق تيم اگاهي نداشتيد و ايا نميدانستيد كه به كدام تيم و كدام رقابت و كدام وادي گام مي نهيد؟ اقاي احد شيخ لاري سرمربي محترم تيم ! ايا زماني كه به شهرداري پشت كرديد و به تراكتور امديد (كه البته اين نوع انتقال مورد تاييد ما نبود) نميدانستيد كه فقط و فقط حضور پر قدرت و صعود به ليگ برتر ما را راضي خواهد كرد ؟ اخراج دسته جمعي بازيكنان فصل پيش تراكتور كه اكثرا با تيم قرار داد هم داشتند و تيم را به راحتي قهرمان گروه خود كرده بودند چه معنايي داشت ؟ ايا نميشد اسكلت اصلي تيم پارسال حفظ شود و با تقويت تيم در برخي خطوط از همان روز اول تيم هماهنگ و مقتدر ظاهر شده و در صدر جدول باشد؟ ايا مهدي خيري و مهرداد خادمي و راجرويليامز و تراباليك و كرم الهي و فرشيد جعفري و ضعيف تر ازپسر شما  (سالار شيخ لاري) بودند كه با قرار داد ...ميليوني جذب تيم شدند ؟ اقا سالار در كدام تيم سابقه بازي داشته اند كه اكنون به عضويت تيم تراكتور سازي درامده است ؟ اقا احد موفقيت تيم ايا براي شما چنان ارزشي نداشت كه به جاي اقا پسر يك بازيكن خوب و يا از همان قديمي ها جذب تيم شود ؟ زماني كه تازه به تيم امده بوديد گفتيد كمتر از لفظ صعود به ليگ برتر استفاده كنيد تا استرس به تيم وارد نشود! و همان موقع نوشتيم كه مربي و بازيكن و هر مديري كه به تيم مي ايد بايد بداند كه هدف صرفا صعود به ليگ برتر است و بس. اقا احد ايا نميدانستيد كه چه مسوليتي قبول ميكنيد ؟

و اما اقاي عبداله زاده مدير عامل محترم.بار ها براي شما نوشتيم و شرح داديم. حتي قبل از شروع رقابت ها ولي صد افسوس كه طي اين چند سال هرگز به حرف دل هواداران و سخنان و تجربيات چندين ساله انان ارزش و حرمتي قايل نميشوند.در مورد مدير تيم و سرپرست و مربي و راهكار ها و...بار ها نوشتيم ولي متاسفانه به جاي توجه به نوشته ها شاهد .......از سوي برخي افراد بوديم.بماند. اما اكنون مجبوريم سكوت را بشكنيم و كمي روشن تر بنويسيم.اقاي مدير! اگر به ارشيو سايت مراجعه نماييد در زمان جذب نفرات بار ها تذكر داديم كه اين تيم خوب بسته نميشود و در كوران ليگ به مشكل برخورد خواهد كرد.و توضيح داديم كه چه ايراداتي بر تيم وارد است .شك نداشته باشيد كه بسيار بيشتر از شما و برخي مديران و مربيان تيم در سالهاي اخير در ورزشگاه شاهد بازيهاي تراكتور بوده ايم. از ليگ برتر گرفته تا سقوط و ادامه ان در ليگ يك.ما درد و درمان را خوب ميشناسيم ولي صد افسوس كه حتي براي يك بار نيز به حرف ما توجه نشده است. و يقين داريم كه اگر ما در اين چند ساله به جاي ديگران در مقام تصميم بوديم اكنون تراكتور در ليگ برتر شانه به شانه حريفان ميزد. گفتيم كه هم درد را ميشناسيم و هم درمان را. ايا گوش شنوايي هست هنوز؟

اقاي مدير ! باور كنيد وقت بسيار تنگ است و اگر تيم اينگونه ادامه دهد هشدار ميدهيم كه صعود به ليگ برتر سرابي بيش نخواهد بود. از هم اكنون به فكر تيم باشيد. مطلب فراوان است اما در صورت درخواست حاضريم به عنوان هواداران قديمي نظرات كارشناسانه و منطقي خود را براي بهبود وضعيت تيم و صعود ارايه كنيم.

به هر حال هر انچه شرط بلاغ است با تو ميگويم.

اما در مورد بازي ديروز هم عرض شود كه لطفا نگاهي به تحليل ما بر بازي با نيروي زميني توجه كنيد.جايي كه تيم برنده شد و ما انتقاداتي بر نوع بازي تيم داشتيم و اعلام كرديم كه تيم به مشكا خواهد خورد و از كجا خواهد خورد.و البته متهم شديم كه چرا در برد تيم نيز انتفاد كرديم. اقايان گلهاي دقايق 80 و 87  داماش ثابت باز هم ثابت كرد كه تيم ضعف بدني دارد و متاسفانه اقاي نيكو خصلت بازيكنان را از نظر بدني به خوبي اماده نكرده است. نوع بازي با نيروي زميني و نيز گل دقيقه نود برابر سرخپوشان نيز دليل ديگري بر اين مدعا است. توجه كنيم كه در سالهاي قبل فوتبال تبريز به خاطر قدرتي بدني بالا و دوندگي فراوان بازيكنان صاحب سبك خاصي از فوتبال بود كه امروزه با عدم شناخت كافي برخي افراد موثر به فوتبال تبريز و تراكتور و جذب افراد غير كارامد و تمرينات نادرست اين خصيصه سالهاست كه از تيم رخت بر بسته كه انتظار داشتيم با امدن اقاي شيخ لاري اين اشتباهات سالهاي اخير تكرار نشود كه البته اينطور نشد. در با شهرداري بندر عباس نيز به اين مطلب و ضعف قواي بدني و ضعف گلر تيم (حتي با وجود برد بر اين تيم) اشاره شده بود كه اگر ان روز به سخنان ما كه حاصل نگاههاي تيز بين ما به روند و نوع بازي تيم است توجه شده بود اكنون در برابر داماش اينطور بازنده نميشديم. در مورد ضعف خط هافبك و بخصوص هافبك مياني و بازيگردان تيم نيز در همان بازي اول تيم مطلب نوشتيم كه البته بعد چند بازي ديگر كارشناسان نيز حرف ان روز ما را امروز تاييد ميكنند.ولي باز هم افسوس كه فقط نوشتيم و براي خودمان نوشتيم.

نكته بعدي در مورد اناليز هاي اقاي محصص است كه در جاي خود قابل تامل است!و البته مسولت هاي سرپرت تيم  كه بحث مفصلي است.

اما مورد اخر در مورد جنجال بازي ديروز و عدم قبول گل صحيح تراكتور و حاشيه ها ميباشد كه در مورد ان هم قبل از شروع ليگ و در مطلب خصوصيات مدير عامل سخنان فراواني نوشته بوديم و راهكار ها را نشان داده بوديم و هشدار و نكات ضروري اكه بيشتر برگرفته از تجربه اجحاف در حق تراكتور در دو سال اخير بود را اعلام كرده بوديم . اقاي مدير ما گفته بوديم.بازي با استيل اذين هم احتمالا در خارج از ميدان نكاتي داشته باشد.انرا كه عيان است....

اقايان! زودتر اقدام كنيد.راهكار مشخص است. نيم فصل خيلي دير است.همين امروز عمل كنيد ما نيز به عنوان هوادار همراه و هميار تيم خواهيم بود.فقط و فقط اميدواريم عواما تصميم گيرنده اين بار با خواندن اين مطالب تصميمات درستي اتخاذ نمايند و از مشاوره و توجه به سخنان هواداران دوري ننمايند تا باخت بر داماش اخرين باخت تيم باشد در غير اين صورت تحقير و شكست هرگز قابل تحمل نخواهد بود.

 

 باز هم تراکتور باخت!

آخرین خبر های دریافتی از تهران حاکی از ناکامی دو هیچ تراکتور سازی مقابل داماش تهران است. این در حالی است که تراکتور سازی در همه بازی های خارج از خانه متوقف شده است و نتایج داخل خانه و نوع بازی تراکتور سازی نیز نشانگر ضعف این تیم در خطوط مختلف است. و متاسفانه صدای ما از ضعف تیم به خصوص در خطوط میانی و دفاع و پست دروازه بانی هنگامی به گوش مسئولین خواهد رسید که کار از کار گذشته باشد.......

شرح بازی:

گل ها: يونس گرائيلى (۸۰) و هادى نوروزى (۸۷) براى داماش
داور: محمود رفيعى
كمك ها: جهانگير حيدرى و محمدرضا ابوالفضلى
اخطار:على عبدى، بوريس دراگوويچ و موسى عباسيان از تراكتورسازى
اخراج: سعيد طاهرى (۷۰) از داماش ومحمدعلى ابراهيميان (۶۵) از تراكتورسازى
تماشاگر: ۵۰۰ نفر
ورزشگاه: سرداران شهيد شميرانات
داماش
خوان كارلوس گارسيا (۱۳)، امير هوشنگ سعادتى (۱۳)، عيسى پرتو (۱۴)، دومنيك (۱۵)، فرهاد كاظمى (۱۲) از دقيقه ۵۵ شهرام هراتى (۱۶)، محمد ميرترابى (۱۳)، سعيد طاهرى (۱۱)، عباس على اكبرزاده (۱۴) از دقيقه ۸۵ ناصر رضايى، مصطفى نوبخت (۱۶)، اميرحسين اصلانيان (۱۳) از دقيقه ۶۵ يونس گرائيلى و هادى نوروزى (۱۵)
سرمربى: اميرحسين پيروانى (۱۸)
تراكتورسازى
دراكوويچ(۱۲)، على عبدى (۱۱)، جعفر فولادى (۱۳)، محسن سلطانى (۱۳)، عزيز حاتمى(۱۲)، موسى عباسيان (۱۱)، على فريدى خطيبى (۱۲) از دقيقه ۷۵ مجيد مرسلى، بوريس دراگوويچ (۱۲)، احمد سعيدى (۱۳)، محمدعلى ابراهيميان (۸) و اصغر رامشگر(۱۰)
سرمربى: احد شيخ لارى (۸)
شرح بازى
بازى پرجنجال و پرحاشيه  داماش و تراكتورسازى با برترى تيم تهرانى به پايان رسيد. در اين بازى هر تيم يك اخراجى داد كه البته اخراج بازيكن تراكتور به دليل مشتى بود كه دور از چشم داور به صورت مصطفى نوبخت كوبيد اما با هوشيارى كمك داور قضيه گزارش داده شد. گل اول بازى در دقيقه ۸۰ روى فرار خوب و ارسال عالى مصطفى نوبخت و ضربه سر يونس گرائيلى به ثمر رسيد ضمن آنكه در دقيقه ۸۷ هادى نوروزى نيز پس از تك به تك شدن با گلر تراكتورسازى او را دريبل كرد و دروازه را براى دومين بار گشود.
در حاشيه بازى
اين بازى حواشى زيادى داشت. در دقيقه ۳۰ تراكتورى ها خيلى راحت به يك گل مردود رسيدند! سنگربان آنها توپ را بلند به محوطه جريمه داماش فرستاد كه توپ پس از برخورد دروازه بان و دفاع داماش به هم، از روى سر آنها رد شد و از خط دروازه عبور كرد! داور اين گل را به دليل خطاى مهاجم تراكتور قبول نكرد چرا كه او مدافع و دروازه بان داماش را شارژ كرده بود. در دقيقه ۸۰ نيز گل اول داماش بازى را به جنجال كشاند. تور دروازه سوراخ بود و ضربه سر گرائيلى از داخل دروازه به بيرون رفت. همين قضيه باعث شد تا كمك داور ضربه كنار دروازه اعلام كند اما داور كه صحنه را ديده بود پس از كنترل تور دروازه، گل را درست اعلام كرد. همين قضيه باعث شد تا تراكتورى ها تيم را از زمين بيرون بكشند. اين قضيه ۱۰ دقيقه بازى را با تأخير مواجه كرد.

سایر نتایج هفته پنجم لیگ یک

داماش ايرانيان ‪ ۲‬تراكتورسازي تبريز صفر
نيروي زميني تهران ‪ ۱‬شموشك نوشهر صفر
سرخپوشان دلوار افزار ‪ ۱‬شهرداري بندرعباس ‪۱‬
گل گهر سيرجان ‪ ۱‬استيل آذين ‪۱‬
پيام مشهد ‪ ۳‬شاهين اهواز صفر
هما تهران صفر فولاد خوزستان ‪۱‬
مس رفسنجان ‪ ۳‬ماشين‌سازي تبريز ‪۱‬
سپاهان نوين صفر اتكا تهران ‪۱‬
شهرداري تبريز ‪ ۱‬شاهين پارس جنوبي صفر
مقاومت بسيج فارس ‪ ۱‬كاوه زنجان صفر
در ادامه اين رقابت‌ها، تيم‌هاي نساجي مازندران با تربيت يزد و كوثر تهران با آلومينيوم اراك عصر فردا دوشنبه به مصاف هم مي‌روند.

برتری شهرداری آبروی تبریز را کمی تا قسمتی حفظ نمود.

هفته پنجم از رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايران عصر روز يكشنبه يك ديدار بين تيم‌هاي شهرداري تبريز و شاهين پارس جنوبي بوشهر در ورزشگاه تختي تبريز برگزار شد و در آن تيم ميزبان با يك گل از سد حريف بوشهري خود گذشت. "جورج مونتسكاوا" بازيكن گرجستاني تيم شهرداري تبريز در دقيقه ‪ ۶‬بازي با يك ضربه بغل پا دروازه حريف را باز كرد. عليرضا اكرمي ، فريدون سلامي و حميد غمزه قضاوت اين ديدار را بر عهده داشتند. مصطفي بابازاده بازيكن تيم شهرداري تبريز با دريافت كارت زرد دوم از داور مسابقه در وقت‌هاي تلف شده نيمه دوم از زمين بازي اخراج شد. اين ديدار با توجه به زمين لرزه‌هاي اخير در شهر تبريز و نگراني‌هاي مردم ، تقريبا بدون تماشاگر برگزار شد. تيم فوتبال شهرداري تبريز با اين برد و كسب سه امتياز آن جمع امتيازات خود را به عدد ‪ ۸‬رساند

+ نوشته شده در  86/09/11ساعت 17:39  توسط anonymous  | 

هفته چهارم لیگ یک

 توجه: ابن مجموعه متعلق  به تمامي هواداران تراكتور سازي با ديدگاههاي مختلف ميباشد و نظرات انتقادي و حمايتي هواداران را بازتاب ميدهد.بديهي است كه اين امر نشان دهنده تاييد همه مطالب از سوي اين مجموعه و نويسندگانش نميباشد.در بخش نظر سنجی سایت نیز میتوانید شرکت کرده و دیدگاه خود را اعلام دارید.

..............................................

اطلاعیه

دوستان و هواداران عزیز توجه فرمایند که این مجموعه با تلاشهای فراوان تعداری از دلسوزان و هواداران فوتبال تبریز و بخصوص تراکتور ایجاد شده و اداره میگردد و بعد سالها کمبود چنین مجموعه اطلاع رسانی را جبران کرده است و اکنون هواداران جهت کسب خبر در مورد تیم محبوب خود بی نیاز از سایر مراکز و مراجع هستند که عمدتا اخبار تیمهای پایتخت را بازتاب میدهند.همچنین این مجموعه به هیچ عنوان متعلق به شخص و یا اشخاص و گروهی نیست و تمامی هواداران تیم در ان میزبان و سهیم میباشند.به عبارتی متعلق  به تمامی هواداران تراكتور سازی با دیدگاههای مختلف میباشد و نظرات انتقادی و حمایتی هواداران را بازتاب میدهد.بدیهی است كه این امر نشان دهنده تایید همه مطالب از سوی این مجموعه و نویسندگانش نمیباشد.بنابر این جهت رشد و هواداری از تیم محبوب خود و تبدیل این سایت به یک مرکز و مرجع اطلاع رسانی قوی لازم است هواداران پر شمار تیم تراکتور حمایت از این مجموعه را وظیفه خود دانسته و در معرفی و تبلیغ ان کوشا باشند.در ذیل برخی اقداماتی حمایتی معرفی میگردد باشد که مورد توجه قرار گیرد.

۱) اگر صاحب سایت و یا وبلاگ هستید میتوانید ادرس این مجموعه را در وبلاگ و یا سایت خود با نام کلوپ هواداران تراکتور سازی قرار دهیدو در صورت درج خبر ادرس سایت را جهت حمایت ذکر نمایید.

۲) معرفی ادرس سایت به دوستان علاقمند به فوتبال تراکتور از طریق پیام کوتاه یا اس ام اس

۳) معرفی در یاهو مسنجر و با استفاده از پیامهای افلاین و ارسال ادرس سایت به لیست دوستان خود در مسنجر و یا حتی در چت رومها

۴ ) همکاری با مجموعه از طریق شرکت در نظر سنجی ها و ابراز نظر و عقیده در قسمت نظرات و فعالیت

۵) همکاری با مجموعه از طریق ارسال اخبار و یا مقالات و عکس و....

۶) تبلیغ و همکاری به هر روش ابتکاری خودتان که در بالا ذکر نشده

 

با ارزوی موفقیت تیمهای تبریز و صعود تیم محبوب تراکتور سازی به لیگ برتر

آدرس سایت: http://tractor-tabriz.blogfa.com

 

هفته چهارم لیگ دو

پتروشیمی تبریز ۰  گاز سرخس ۰

بدین ترتیب تیم پتروشیمی نیز با تساوی خانگی فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد.

ادامه جام حذفى

دوشنبه ۲۶ آذر
پرسپوليس - پتروشيمى تبريز ، ساعت ۱۵ از مرحله يك شانزدهم ، ورزشگاه آزادى تهران

برد با شکست طلسم

در چارچوب رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايران و از هفته چهارم عصر سه‌شنبه يك ديدار بين تيم‌هاي تراكتورسازي تبريز و نيروي زميني تهران در ورزشگاه تختي تبريز برگزار شد كه تيم ميزبان با يك گل بر مهمان خود غلبه كرد. محمد امين باقري در دقيقه ‪ ۷‬بازي با ضربه سر تك گل اين ديدار را به ثمر رساند. تورج حق‌وردي به كمك بابك عباسقلي‌زاده و تورج عيوض‌محمدي قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت . مجيد مرسلي، بوريس راسپوديچ، محمد امين باقري و احمد سعيدي از تيم تراكتورسازي تبريز و رضا معقولي، عليرضا افضلي و رضا محمودي از نيروي زميني تهران كارت زرد دريافت كردند. ‪ ۷‬هزار نفر از اين مسابقه در هوايي سرد ديدن كردند و دليل اندك بودن تعداد تماشاگران در اين ديدار تغيير ناگهاني محل بازي از ورزشگاه يادگار امام به تختي بود. تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با اين برد خانگي جمع امتيازات خود را به عدد ‪ ۷‬رساند.

اخطاریه: متاسفانه در این بازی نیز ضعف تیم تراکتور سازی به خصوص در پست های دروازه بان و هافبک خلاق مشهود بود و آقای شیخ لاری برای رفع این ضعف باید هرچه زودتر به دنبال بازیکنی مناسب بگردند تا تیم از نابسامانی نجات یابد. متاسفانه مشاهده گردید که تیم بعد از زدن گل اول تاکتیک به خصوصی برای رسیدن به گل های بیشتر و برد مقتدارانه نداشت و در ضد حمله ها عملکرد خوبی نداشته و تمام حواس تیم جمع  در جهت اتلاف وقت حتی سی دقیقه مانده به اتمام بازی بود و این برای تیمی که مدعی صعود به لیگ برتر می باشد چندان جالب نیست و در آینده موجب مشکلاتی خواهد شد زیرا که تیم های قوی تری همچون داماش و استیل آذین هایی خواهند بود تا موجب مشکلاتی در مقابل صعود تیم شوند و اگر تاکتیک تیم تنها زدن گل اول بوده و سپس دفاع محض باشد مطمئنا با چنین دروازه بانی این امر امکان پذیر نخواهد بود. ضمنا باید تیم از ضد حمله ها بهترین استفاده  را ببرد که لازمه آن وجود هافبک خلاق و بازی ساز خواهد بود.

به اطلاع هواداران مي رسانيم كه اين سايت اولين و تنها  منبع  خبري بود كه خبر بازگشت تراكتور را به باغشمال در بدو تصميم مسئولين انتشار داد در حالي كه خبرگزاري واحد مركزي خبر واحد آذربايجان شرقي (irna) نیز استاديوم يادگار امام را محل برگزاري بازي اعلام كرده بود كه جا دارد اين افتخار را به همكاران نويسنده سايت و خبرنگاران محترم سایت هواداران تراکتور سازی  تبريك بگوييم

نکته: در برنامه تلاش روز سه شنبه کارشناسان برنامه یعنی اقایان خطیبی و چرندابی و خانزاده مشکلات و ایرادات بازی تراکتور را یاد اور شدند و همگی ایرادات و انالیزی را که در بالا نوشته بودیم تصدیق کردند و کسانی که این برنامه را دیده بودند میتوانند این موضوع را تصدیق نمایند. به هر حال امیدواریم نکات فوق و مطالب کارشناسانه از سوی مدیران باشگاه و کادر فنی مورد توجه قرار گیرد تا موجب بهتر شدن وضعیت تیم و در نهایت صعود به صدر جدول گردد.

سایر نتایج هفته چهارم:

تربیت یزد 3   سپاهان نوین 1
استیل اذین 1   پیام مشهد 0
فولاد خوزستان 1   مس رفسنجان 1
شهرداری بندر عباس 6   مرصاد شیراز 1
شاهين پارس بوشهر ‪  ۱‬كوثر تهران ‪۲‬
تربيت يزد ‪   ۳‬سپاهان نوين ‪۱‬
كاوه زنجان ‪   ۱‬گل گهر سيرجان ‪۱‬

تساوی ماشین سازی در خانه

تيم ماشين‌سازي تبريز عصر چهارشنبه در پايان هفته چهارم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته‌اول باشگاه‌هاي ايران مقابل تيم نساجي قائمشهر متوقف شد. در اين ديدار كه از گروه دوم اين مسابقه‌ها و در ورزشگاه تختي تبريز برگزار شد دو تيم در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه تلاش به نتيجه تساوي يك بر يك دست يافتند. علي نيكبخت در دقيقه ‪ ۱۸‬براي نساجي و فرهاد بوستاني در دقيقه ‪ ۷۸‬براي ماشين‌سازي گلزني كردند. مهرداد ذهبي به كمك مهدي الوندي و حميدرضا رحيمي قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت. داور اين ديدار در دقيقه ‪ ۲۹‬محسن پورحاجي بازيكن تيم نساجي را از بازي اخراج كرد و به علي نجفي و محمد مولا كارت زرد نشان داد. پنج هزار نفر از اين مسابقه در هوايي سرد ديدن كردند.

در این بازی ماشین سازی در نیمه دوم بازی بسیار زیبا و  هماهنگی از خود نشان داد و بار ها تا استانه فروپاشی دروازه میهمان پیش رفت که البته موفق به گلزنی نشد.البته یک گل تیم ماشین سازی در موقعیتی مشکوک افساید اعلام شد. در این بازی حسین ساعدی در جناح چپ بهترین بازیکن بود و بارها  با تکنیک بالای خود توانست از سد مدافعان حریف عبور کند. ماشین سازی در صورت حمایت و تامین مالی میتواند امسال جزو تیمهای مدعی گروه خود باشد.هرچند که با تساوی در این دیدار فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد.

برنامه هفته پنجم ليگ دسته‌اول باشگاه‌هاي ايران به شرح زير است :
يكشنبه ‪۸۶/۰۹/۰۱۱‬
داماش تهران با تراكتورسازي تبريز
نيروي زميني تهران با شموشك نوشهر
سرخپوشان دلوار افزار با شهرداري بندرعباس
گل گهر سيرجان با استيل آذين
پيام مشهد با شاهين اهواز
مس رفسنجان با ماشين‌سازي تبريز
سپاهان نوين با اتكا تهران
شهرداري تبريز با شاهين پارس جنوبي
مقاومت بسيج فارس با كاوه زنجان
دوشنبه ‪۸۶/۰۹/۱۲‬
نساجي مازندران با تربيت يزد
كوثر تهران با آلومينيوم اراك

جدول رده بندي گروه اول
‪ - ۱‬هما تهران ‪ ۸‬امتياز
‪ - ۲‬فولاد خوزستان ‪ ۷‬امتياز
‪ - ۳‬تربيت يزد ‪ ۶‬امتياز
‪ - ۴‬اتكا تهران ‪ ۶‬امتياز
جدول رده بندي گروه دوم
‪ - ۱‬شهرداري بندر عباس ‪ ۹‬امتياز
‪ - ۲‬داماش تهران ‪ ۷‬امتياز
‪ - ۳‬شاهين اهواز ‪ ۷‬امتياز
‪ - ۴‬تراكتورسازي تبريز ‪ ۷‬امتياز

+ نوشته شده در  86/09/06ساعت 18:15  توسط anonymous  | 

جام حذفی

توجه: ابن مجموعه متعلق  به تمامي هواداران تراكتور سازي با ديدگاههاي مختلف ميباشد و نظرات انتقادي و حمايتي هواداران را بازتاب ميدهد.بديهي است كه اين امر نشان دهنده تاييد همه مطالب از سوي اين مجموعه و نويسندگانش نميباشد.در بخش نظر سنجی سایت نیز میتوانید شرکت کرده و دیدگاه خود را اعلام دارید. ضمنا کپی برداری از مطالب سایت بعد از مدتی دوباره آزاد شده است و عزیزان می توانند اخبار سایت را فقط با ذکر منبع مرجع در سایت خود قرار دهند. 

خبر فوري ...خبر فوري

بازگشت تراكتور به باغشمال

طبق خبر دريافتي بازي تيمهاي تراكتور سازي تبريز و نيروي زميني تهران فردا سه شنبه در ورزشگاه تختي(باغشمال) برگزار خواهد شد.اميدواريم بازي در باغشمال همراه با يك برد شيرين براي تراكتور سازي باشد.قطعا بازي در باغشمال خبر خوشي براي هواداران فراوان اين تيم محبوب خواهد بود.جا دارد كه به نوبه خود از كساني كه در اين باره زحمت كشيدند تشكر نماييم.

 

تراكتور سازی با نتیجه چهار بر صفر عقب بود، جالب اینجاست که وقتی این تیم چهار صفر عقب بود در دقیقه ۸۹ هم دست به تعویض زد تا شاید اتلاف وقت سبب شود تا گل پنجم را نخورند!!!

دیدگاه ما:

آقایانی که ادعای صعود به لیگ برتر را دارند توجه ویژه ای داشته باشند که هنگامی که تراکتور سازی کریم باقری ها را به تیم ملی تحویل می داد نام و نشانی از صبا باتری نبود ولی حال تراکتور با بازیکنانی در سطح محلات نه تنها حرفی برای تربیت بازیکن ملی ندارد ولی تبدیل به کیسه بوکس صبا باتری با احوالات مذبور شده است. واقعا که قباحتی از این بدتر برای ورزش آذربایجان نمیتوانست پیش بیاید که با هنرنمایی آقایان پیش امد!

خبر ورزشی:صبا باتری از تیم های آماده کشور است اما واقعا برای همه فوتبالی ها ناراحت کننده است که تیم پرطرفدار و قدیمی تبریز در بدترین شرایط ممکن به سر می برد و مسئولان اذربایجان شرقی فکری به حال این تیم بکنند. احد شیخ لاری باید به این سوال پاسخ دهد: آقا احد! چه بر سر تراکتور سازی اورده اید؟

دیدگاه ما:

قبول داریم که صبا باتری از تیم های اماده کشور است اما تراکتور سازی اگر یک بر صفر میباخت صحبت بدشانسی تراکتور در میان میبود. اگر دو بر صفر می باخت صحبت لیگ برتری و آماده بودن و هماهنگی بازیکنان صبا و برعکس عدم امادگی کامل تراکتور سازی به میان می آمد اما حال با شکست چهار بر صفر باید صحبت از ذلیلی تراکتور به میان آورد. به علاوه مسئولان تراکتور سازی علاوه بر اینکه فکری به حال این تیم نمی کنند بلکه با اعمالی همچون برگزاری بازی ها در برهوت استادیوم یادگارر امام(ره) حتی باعث سنگ اندازی در برابر راه این تیم می شوند. و اما آقا احد با آوردن بازیکنانی که هم به عنوان مترجم عمل می کنند و هم به عنوان بازیکن بهتر است بگوییم عملکردی بهتر از این نمی توانست داشته باشد. در واقع با یک تیر چندین نشان زده است! مطمئنا آقای شیخ لاری میدانند منظورمان کدام بازیکن است که همین برای ما کافی است و به خاطر مسایل امنیتی از ذکر نام بازیکنان معذوریم.

تراکتور سازی چشم و چراغ کدام دیار است؟

خبر ورزشی: تراکتور سازی سالهاست به خاطر تدابیر اشتباه مدیریتی و در اختیار گرفتن سرمربی هایی فاقد استانداردبه شدت در حال عقب گرد کردن است. انتظار داشتیم در فصل جدید مدیران تراکتور سازی تراکتور سازی انقدر با تجربه شده باشند تا با هزینه معقول و انتخاب کادر فنی و بازیکنان باانگیزه دوباره تبدیل به نماینده شایسته فوتبال تبریز شود اما افسوس، مردم این دیار همچنان باید زانوی غم بغل کنند. تیمی با این اسم و رسم و اعتبار در این فصل هم حرص تبریزی ها را درآورده است. آنها در لیگ ازادگان تیم هفتم گروه خود هستند و در رقابت های جام حذفی تبدیل به کیسه بوکس حریفان شده اند و روز پنجشنبه با دریافت چهار گل از صباباتری نشان دادند که این فصل هم حرف خاصی برای گفتن ندارند و به روزمرگی هایشان ادامه می دهند. افسوس برای تراکتور سازی که زمانی یکی از مدعیان و بزرگان فوتبال ما بود اما امروز معلوم نیست چشم و چراغ کدام دیار است.

به نقل از روزنامه خبر ورزشی

آقایان توجه کنند که اگر ما نصف این حرفها بر زبان      می آوردیم صحبت از شکایت و دادگاه بازی می شد اما حقیقت تلخ است!

 

مصاحبه با معاون سیاسی- امنیتی استاندار

گفت وگوی اختصاصی مهد ازادی با معاون سیاسی- امنیتی استاندار

 ابتدا كه بحث را آغاز كرديم، باورمان نمي‌شد فردي با اين اطلاعات و شخصيت فوتبالي در استانداري آذربايجان شرقي صاحب منصب است و هيچ‌ كس خبر ندارد. چهره‌اي كه تجارب و فعاليت نزديك به دو دهه‌اي او در كنار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران يك دانشگاه فوتبال آموزي و دريايي از ورزش محسوب مي‌شود.كسي كه متولد حوالي ميدان اتحاد محله عباسي و از ميادين خاكي تبريز مي‌باشد، هرچند كه حال عنوان پرطمطراق معاون سياسي – امنيتي را يدك مي‌كشد اما در بدو آغاز به صحبت مي‌توان غني بودن اطلاعات وي در عرصه فوتبال را لمس كرد؛ دقيقا نظير معدني كه در دل كوه نهان است.اكبر غفاري در استانداري مسئوليت حساسي دارد اما اين حساسيت او را از ورزش و فوتبال غافل نكرده است. كسي كه در جام جهاني تيم ملي را همراهي مي‌كرد و در پشت صحنه فوتبال باشگاه‌هاي رنگي پايتخت فعاليت كرده، مطمئنا فردي است كه مي‌تواند كمك حال ايده‌آلي براي ورزش استان باشد و البته حضور وي در هيئت مديره باشگاه تراكتورسازي را بايد فوق‌العاده و توام با يك گام بلند به جلو توصيف نمود.مطابق شنيده‌ها، اين مرد سياسي – امنيتي، در خيلي از رخدادهاي يك سال گذشته ورزش استان نقش داشته است؛ از پيشنهاد برگزاري تور آذربايجان در ممالك همسايه تا تهيه كمك مالي براي تيم فوتبال ماشين‌سازي.آنچه در پي مي‌آيد مصاحبه‌اي اختصاصي با معاون سياسي – امنيتي استاندار مي‌باشد، با هم مي‌خوانيم.

* آقاي غفاري گفته مي‌شود عامل اصلي در انتقال بازي‌هاي ليگ دسته اول به ورزشگاه 70 هزار نفري اصرار معاونت سياسي – امنيتي مي‌باشد؟

- به نظر من موضوع برگزاري مسابقات فوتبال در ورزشگاه 70 هزار نفري به نوعي تحريف شده است. در حالي كه اين خود باشگاه تراكتورسازي بود كه در هفته‌هاي پاياني دور برگشت در خواست رسمي انتقال بازي‌هايش به اين ورزشگاه را به صورت مكتوب به تربيت بدني ارائه كرد. من در آن برهه نامه فوق را به فرمانداري و يكي از كميسيون‌هاي فرعي ارجاع دادم كه اين تصميم در يكي از همين كميسيون‌ها به تصويب رسيد.

* پس با اين حساب اگر تراكتورسازي درخواست كتبي لغو نامه قبلي را بدهد مسئله به حالت اول برمي‌گردد؟

- بله چنين امكاني وجود دارد و باشگاه تراكتورسازي نامه رسمي مبني بر انجام ديدارهايش در  ورزشگاه باغشمال را نيز ارسال كرده كه فعلا نامه فوق در همان كميسيون بررسي مي‌شود.

* آقاي غفاري ، شما به عنوان عضو هيئت مديره باشگاه تراكتورسازي آيا فكر نمي‌كنيد امكان امتيازگيري و استفاده از شرايط ميزباني در ورزشگاه 70 هزار نفري به مراتب سخت‌تر از باغشمال است؟

- همانطوري كه گفتم درخواست از طرف باشگاه تراكتورسازي بوده و تازه در زمينه انتقال بازي ها به ورزشگاه 70 هزار نفري يا ورزشگاه اختصاصي تراكتورسازي، يك تز خاص در زمينه توجه به تكميل ورزشگاه نيمه كاره 70 هزار نفري با برگزاري مسابقات در آن و يا امكان استفاده از شرايط و ساير استعدادها نظير فعال و بهره‌برداري كردن از ورزشگاه تراكتورسازي مطرح بوده مثلا چه اشكالي دارد تراكتورسازي به ورزشگاه  اختصاصي خود رسيدگي كرده و در همين مكان ميزبان حريفانش باشد. ما در كرمانشاه براي بازي برگشت مرحله پلي‌آف فصل پيش به ورزشگاه انقلاب اين شهر رفتيم اما گنجايش ورزشگاه فوق حتي كمتر از گنجايش فعلي استاديوم كارخانه تراكتورسازي بود.

* برخي مي گويند كه فوتبال سياسي شده، در اين رابطه چه نظري داريد؟

- من اين نكته را رد مي‌كنم و علنا اعلام مي‌نمايم كه نگاه مسئولان سياسي – امنيتي و ساير ارگان‌ها به فوتبال سياسي نيست چرا كه اساسا هيچ اتفاق‌ خاص يا شرايط حساسي وجود ندارد كه بخواهيم آن را تاثيرگذار و در رابطه با فوتبال مطرح نمائيم. در اين زمينه حتي جا دارد به اتفاقات پارسال اشاره كنيم كه من به اتفاق تني چند از نمايندگان مجلس به دنبال خريد امتياز ليگ برتري پاس تهران بوديم و هر چند كه اين مقوله به دليل شرايط مالي امكان‌پذير نشد اما اعتقادم بر اين است كه حضور در ليگ برتر براي روحيه و شخصيت آذربايجان شرقي يك نكته مهم و لازم به شمار مي‌آيد و تمامي مسئولان در اين راه از هيچ تلاش و كوششي فروگذار نيستند.

* در يك بررسي كلي نظر شما در مورد شرايط تيم‌هاي فوتبال تبريز چيست؟

- در اين خصوص قبل از هر چيزي بايد به اين نكته اشاره كنم كه تلاش آقايان عرب باغي و خدابخش در سال جاري ارزشمند و قابل تقدير است. امسال قرار بود شركت‌هاي ماشين‌سازي و تراكتورسازي يا تيم‌هايشان را منحل كنند و يا به بخش خصوصي واگذار كنند اما با حسن نظر مديران اين شركتها، مقوله فوق منتفي شد.مشكل تراكتورسازي حل شد و در حال بررسي براي حل مشكل ماشين‌سازي هستيم ، در مورد ماشين‌سازي حرف اصلي و سخن ما اين است كه نام ماشين‌سازي نبايد حذف شود و در نهايت اضافه شدن يك پيشوند يا پسوند مي‌تواند مشكلات تيم را برطرف كند.

* مشكل ماشين‌سازي به طور كلي چيست؟

- بخش اول آن مربوط به انحلال است كه البته اين مشكل را با همكاري مديريت كارخانه مرتفع نموده‌ايم ، مبحث دوم مسئله حقوقي كارخانه مي‌باشد كه سعي مي‌كنيم اين مسئله را نيز مرتفع نمائيم در ضمن راهكار صحبت با سازمان گسترش براي استفاده از يك درصد اين سازمان براي ماشين‌سازي و يا گرفتن مجوز جذب اسپانسر را مطرح كرده‌ايم كه به زودي نتايج آن مشخص مي‌شود.در اين رابطه مبحث هواداران ماشين‌سازي هم هست كه ما احترام فوق‌العاده‌اي به آنها قائل هستيم اما صحبت‌ها با اين عزيزان نيز به خشك و خالي نبودن هوادار برمي‌گردد و سئوال مي‌كنيم كه اين جمع براي ماشين‌سازي چه مي‌كنند؟

* شما به عنوان عضو هيئت مديره باشگاه تراكتورسازي چه تحليلي از تيم داريد؟

- من 14 سال در تهران مسئوليتي داشتم كه در ارتباط نزديك با دو تيم پرسپوليس – استقلال و مجموعه ورزشي آزادي بود و بر همين مبنا اكثر مديران باشگاه‌ها را مي‌شناسم و حتي در جام جهاني فرانسه تيم ملي را همراهي نموده‌ام ، تمام اين ها يك طرف و سابقه فوتبالم در ميادين خاكي تبريز يك طرف.امسال ما بحث بومي گرايي با هدف زنده كردن فوتبال تبريز را مطرح كرديم و اعتقاد ما اين است كه بايد در عرصه‌هاي ملي صاحب نمايندگان تاثيرگذار باشيم. به نظر من تيم امسال بدبسته نشده و در راس آن نيز بهترين مربي بومي تبريز حضور دارد پس بايد به اين چهره فرصت داد و از تيم حمايت كرد تا دستاوردي مهم حاصل شود.امسال بحث تشكيل هيئت مديره مطرح  و با تصويب آن از سوي عرب باغي عملا گام مهمي كه در چند سال گذشته محقق نمي‌شد، برداشته شد. به نظر من تشكيل هيئت مديره براي سال‌هاي آينده بحث سيستماتيك شدن اداره باشگاه را در پي خواهد آورد و اين اتفاق مهمي در عرصه باشگاه داري محسوب مي‌شود.اين نكته را هم بگويم كه شرايط دو تيم ماشين‌سازي و تراكتورسازي با ساير تيم‌ها فرق مي‌كند. در اين تيم‌ها هر نامي بيايد و برود تحت تاثير باشگاه  و نام پرسابقه آن است اما در تيم‌هاي جديد و جوياي نام اين نامها هستند كه به تيم اعتبار مي‌دهند نظير استيل آذين كه از نام علي پروين استفاده مي‌كند و بر اين اساس‌ ما بايد از دو نام قديمي و پرطرفدار صيانت كنيم.

نقل ار مهد ازادی

 

دو نتیجه از هفته چهارم لیگ یک  ۸۶/۹/۲

اتکا تهران ۳ ....شهرداری تبریز ۲

شاهین اهواز ۲ .....داماش ایرانیان ۱

 

هنر نمایی و شاهکار بزرگ تراکتور سازی در تهران!!!

تراکتوررسازی ۰      صبا باطری ۴

تراکتور بعد از چندین سال با هنرنمایی کادر امسال به شدت روغن سوزانده و پنچر شد!

تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در ادامه بازی های جام حذفی به مصاف تیم صبا باتری تهران رفت که در خاتمه با نتیجه چهار بر صفر که این نتیجه در چند سال گذشته بی سابقه بوده است همراه با آبروریزی بازی را به حریف خود باخت. این در حالی است که در ابتدای فصل نیز عدم جذب بازیکنان در سطح صعود به لیگ برتر توسط سرمربی تیم آقای شیخ لاری به خودشان و مسئولان تیم گوشزد شده بود اما بسیاری از مسئولان منتقدان را با خطر شکایت تهدید نمودند. و این است نتیجه تیمی که انتقاد نمی پذیرد. همچنین قول های بیهوده و ایجاد سروصدای بی مورد و بهتر جلوه دادن وضعیت تیم با حرف هایی همچون آنالیز های محصص، تمرین های فشرده برای شکست تیم های حریف، تنها هنر مسئولین تیم بوده است. متاسفانه همانطور که در بازی های اخیر تراکتور سازی نیز کاملا مشهود بود مدیر عامل و سرمربی تیم تراکتور سازی باید برای جذب چهار بازیکن خلاق در پست های مختلف از جمله دروازه بانی مناسب، هافبک میانی خلاق و... همت بگمارند زیرا که تنها خواسته هواداران صعود مقتدرانه و بدون مشکلات جانبی به لیگ برتر بوده و در این میان هیچ گونه عذری از کادر فنی و به خصوص هیئت مدیره و مدیر عامل و سرمربی تیم پذیرفته نخواهد شد و مطمئنا با ادامه شرایط بحرانی کنونی تنها راه حل مناسب تعلیق بازیهای تراکتور سازی در این فصل و کناره گیری کادر فنی و مربیان و مدیرعامل خواهد بود تا چنین آبروریزی هایی گریبان گیر نام تراکتور سازی نشود. و بودجه های میلیاردی تیم بیهوده به هدر نرود.عدم حضور در لیگ به طور حتم بهتر از ابروریزی های اینگونه و زیر سوال بردن اعتبار و نام فوتبال تراکتور و تبریز میباشد. شاید بهتر باشد برخی تیم ها تیم ماشین سازی را الگوی خود قرار دهند. شاید بهتر باشد برخی ها علی نیکبخت را الگوی خود قرار دهند. که در هفته گذشته رقابت های لیگ یک به عنوان بهترین تیم هم از نظر مربی، بازیکن و... انتخاب شد.

فريدون فضلي / دو گل / ، بابك حاتمي و عليرضا عباس‌فرد در اين ديدار براي تيم صبا باتري گلزني كردند.
و همچنین یحیی گل محمدی با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد

این نتیجه از هم اکنون به عنوان هشدار و زنگ خطری میباشد که فورا باید بدان توجه شود وگر نه در صورت بی اعتنایی رویای صعود هرگز تحقق نخواهد یافت.والیبال:
در رقابت دسته یک والیبال باشگاه های کشور دسته یک تیم تراکتور سازی تبریز با نتیجه 3 بر 2 از تیم والیبال مازندران شکست را قبول کرد تا کلکسیون افتخارات این هفته خود را تکمیل تر کند.

+ نوشته شده در  86/09/01ساعت 18:54  توسط anonymous  | 

جام حذفی

توجه: ابن مجموعه متعلق  به تمامي هواداران تراكتور سازي با ديدگاههاي مختلف ميباشد و نظرات انتقادي و حمايتي هواداران را بازتاب ميدهد.بديهي است كه اين امر نشان دهنده تاييد همه مطالب از سوي اين مجموعه و نويسندگانش نميباشد.در بخش نظر سنجی سایت نیز میتوانید شرکت کرده و دیدگاه خود را اعلام دارید. ضمنا کپی برداری از مطالب سایت بعد از مدتی دوباره آزاد شده است و عزیزان می توانند اخبار سایت را فقط با ذکر منبع مرجع در سایت خود قرار دهند. 

پنجشنبه(۱/۹/۸۶) ساعت ۱۴.۳۰

صباباتری رباط کریم......تراکتور سازی تبریز (استادیوم صبا شهر)

اسامی داوران:هدايت ممبيني، داود رفعتي، مهدي عاليقدر، اسماعيل بابلي

مصاف سرخپوشان تبريزي با صبا باتري تهران

در ادامه مسابقات جام حذفي باشگاههاي كشور(آزاد سازي خرمشهر) تيم تراكتورسازي تبريز ميهمان صبا باتري تهران خواهد بود . به گزارش سايت خبري باشگاه سرخپوشان تراكتورسازي پس از حذف قهرمان اصفهان و صعود به مرحله بعدي به مصاف تيم پر مهره و ليگ برتري صبا باتري خواهند رفت تا در صورت برتري به مرحله يك شانزدهم اين رقابتها صعود نمايند. شاگردان شيخ لاري با انجام تمرينات منظم و مطلوب از روحيه بالايي برخوردار بوده و براي شكست دادن صباباتري و صعود به مراحل بالا مصمم هستند شايان ذكر است ديدار دو تيم روز پنجشنبه اول آذر ماه راس ساعت 30/14 در ورزشگاه شهيد درخشان صبا شهر برگزار خواهد شد.

قول مدیرعامل تراکتورسازی به هواداران

مدیر عامل تراکتورسازی به هواداران این تیم قول پیروزی در جام حذفی را داد. عبداله زاده مدیرعامل سرخپوشان تبریزی علاوه بر وعده به هواداران به بازیکنان خود گفت که در صورت شکست صباباتری پاداش ویژه ای دریافت خواهند کرد. تراکتورسازان پیش از بازی با صباباتری تمرینات سخت و فشرده ای را زیر نظر شیخ لاری و محصص آغاز کرده اند.

علی غلام می رسد

علی غلام هافبک مصدوم تراکتورسازی از بازی مقابل صباباتری به میدان می رود. هافبک بازیساز تراکتورسازان که تا الان به دلیل مصدومیت در این تیم بازی نکرده از مقابل صبا استارت خواهد زد.

 ورزش اذربایجان

والیبال تراکتور سازی

هفته اول لیگ یک .....روز پنجشنبه اول اذر..... ورزشگاه تختی .....سالن شهید اقدمی

+ نوشته شده در  86/09/01ساعت 10:28  توسط anonymous  |