هواداران تراکتورسازی تبريز

کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز

اخرين اخبار از اردوي تراكتور

 نتايج نظر سنجي

 

ابتدا تشكر ميشود از كساني كه در نظر سنجي ما شركت كرده و ميكنند.در نظر سنجي قبلي (تا چه حد به آقای حسین زاده ایمان دارید؟) نتايج بدين قرار ميباشد.

1) بد تر هم شده ......72%

2) ممکن است عوض شده......16%

3) همان حسین زاده 7 سال پیشه......8%

4) به بهترین نحو کار می کنه......4%

 

.........................................................................................................................................

 

نخست اينكه تيم فوتبال تراكتور سازي در راستاي امادگي بيشتر يك اردوي ده روزه در شهر خلخال برگزار خواهد كرد كه احتمالا تمرينات بدنسازي در دستور كار خواهد بود تا تيم با كسب امادگي بدني مناسب تمرينات گروهي و تاكتيكي را اغاز نمايد.

در مورد نقل و اتتقالات تيم نيز اخبار مختلفي به گوش ميرسد. تيم تراكتور سازي هرچند كه سال گذشته با اغلب بازيكنانش قرار داد دوساله بسته بود ولي چندين بازيكن كه اكثرا غير بومي بومي بودند تراكتور را ترك گفته اند.اسامي اين بازيكنان عبارتند از : نبي اله باقري ها- عليرضا پورمند- مجتبي ترشيز- بابك ذولرحمي- ژاك راجر ويلمامز- علي كريمي- اصغر كرم الهي - ايوان تراباليك و بهزاد بايرامي

در اين ميان گفته ميشود اصغر كرم الهي دروازه بان تراكتور سازي به تيم شهرداري تبريز پيوسته است. همچنين مهاجم خوب و ارزنده سابق تيم ماشين سازي (بايرامي) كه فصل گذشته در تراكتور مورد بي مهري قرار گرفت از اين تيم جدا شده و مقصد بعدي وي هنوز مشخص نيست و اميدواريم وي در تيمي از تبريز در سال اينده بازي كند.

در مورد بازيكنان جديد الورود نيز گفته ميشود كه دو بازيكن از بوسني و برزيل با اين تيم به توافق اوليه رسيده اند و احتمالا سال اينده در تراكتور توپ خواهند زد. همچنين گفته ميشود علي ابراهيميان مهاجم خوب تبريزي سابق تراكتور سازي كه فصل پيش در تيم برق شيراز بود نيز با تراكتور قرار داد بسته است. علاوه بر نفرات فوق خبر هايي نيز مبني بر عقد قرار داد با مهدي حاتمي و اباذر عبدي از ماشين سازي به گوش ميرسد. البته برخي از اين قرار داد ها به صورت داخلي و يا توافق اوليه بوده و هنوز به صورت رسمي در هيات فوتبال ثبت نشده است و امكان تغييراتي در اسامي وجود دارد.

+ نوشته شده در  86/05/30ساعت 15:30  توسط anonymous  | 

چند خبر متفرقه در مورد باشگاه

اجحاف در حق تراکتور سازی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بخشودن هواداران استقلال تهران و پیروزی تهران که بی ادب ترین هواداران ایران هستند و چندین بار سبب شکسته شدن شیشه های اتوبوس و صندلی های استادیوم و... این فرضیه را اثبات نمود که قوانین فدراسیون فوتبال فقط برای فوتبال تبریز نوشته شده و برای تیم های دیگر بی اساس است و این مسئله چندین بار نیز از سوی کمیته انضباطی تایید شده است بخشوده شدن هواداران استقلال اهواز(چندین نفر به بیمارستان رفتند)،هواداران شیرین فراز(دو نفر به زمین پریدند و چنان ولوله ای بود که کل پلیس های استادیوم به سوی آنها رفتند) ،برگردانده شدن یک امتیاز هما(اگه تراکتور بود ۳ امتیاز دیگر هم کسر می کردند) ،بخشودن هواداران باشگاه های استقلال و پیروزی(مرکز فحش درست کنی) برای چند بار به بهانه های میلاد و ... اما حتی محرومیت ما را برای این فصل تعلیق هم نکردند در حالی که به عنوان هوادار نمونه شناخته شده بودیم چرا... این مسایل برای همیشه در تاریخ ذهن مردم آذربایجان حک خواهد شد.

چند خبر از باشگاه

۱- بودجه تیم کاهش نمی یابد: به گزارش خبر گزاری هواداران باشگاه تراکتور سازی بودجه تیم به همان مقدار سال گذشته بوده و  کاهش نمی یابد(به نقل از حسین زاده مدیرعامل موقتی باشگاه)

۲-پیمان نادری، لطیفی، بهزاد بایرامی، جعفری با دریافت رضایت نامه از تیم جدا شدند.

۳-جلسه نمایندگان هواداران امروز و فردا با آقای عرب باغی در جهت طرح سوالات و انتقادات هواداران برگزار خواهد شد.

۴-هیئت فوتبال استان رضایت نامه های بازیکنان تراکتور سازی را امضا نمی کند(شرح بیشتر در پایین)

هیئت فوتبال و اقدامی مثبت

به گزارش خبرگزاری هواداران باشگاه تراکتور سازی تبریز هیئت فوتبال استان و در راس آن آقای ششگلانی از امضای رضایت نامه بازیکنان جدا شده از تیم تراکتور سازی امتناع ورزیده و به شدت باشگاه تراکتور سازی را در جهت رفع بلا تکلیفی و انتخاب مدیرعامل جدید تحت فشار قرار داده است.بدین ترتیب بازیکنان جدا شده در حالی بلا تکلیف مانده اند که آقای حسین زاده به عنوان مدیر عامل موقت و نه دایمی باشگاه فعالیت میکند و کارخانه تراکتور سازی همچنان در حال بررسی وضعیت وی برای ادامه یا عدم ادامه فعالیت وی است.

+ نوشته شده در  86/05/28ساعت 12:44  توسط anonymous  | 

اخرین اخبار از اردوی تراکتور

 

نيكو خصلت  و ابهران در تراكتورسازى

سعيدنيكوخصلت كه از ۳ سال پيش به عنوان مربى بدنسازى در كنار تيم تراكتورسازى بوده است، بار ديگر توسط كادر فنى جديد،به همكارى دعوت شد.نيكو خصلت قهرمان سابق آسيا در كاتا، سرمربى تيم ملى كاتا وعضوهيأت علمى دانشگاه تبريز است . همچنین احمد ابهران نیز باسایقه ۳ سال سرپرستی تراکتور در این فصل نیز در کنار تراکتر سازی خواهد بود.
 

عدم اعلام اسامى بازيكنان

قرار بود كه طى ۲ روز گذشته كادر اجرايى و فنى تراكتورسازى، اسامى حداقل ۱۸ بازيكن خود را اعلام كنند كه اين اتفاق عملى نشد.
 

تقليل فاحش مبلغ قراردادها

مديريت جديد تراكتورسازى براى صرفه جويى و جلوگيرى از هزينه هاى هنگفت، تقليل دستمزد بازيكنان را در دستور كار خود قرار داده است كه پرداخت و عقد قرار داد زير ۵۰ درصد فصل قبل تعدادى از بازيكنان مى تواند بيانگر اين ادعا باشد
 
 
شكايت شهردارى تبريز از تراكتورسازى

گفته مى شود كه باشگاه شهردارى تبريز در عملكرد و جذب بازيكنان تيم به تراكتورسازى شديداً گله مند است، و در حال تنظيم شكوائيه به هيأت فوتبال آذربايجان شرقى مى باشد. مسئولان شهردارى بر اين باورند كه گردانندگان باشگاه تراكتورسازى بدون توجه به وجود قرار داد با تعدادى از بازيكنان اين باشگاه مذاكراتى را انجام داده اند و باعث ايجاد تنش بين باشگاه و بازيكن مى شوند كه هرگز در شأن و منزلت روحيه ورزشى نيست .
 
انصراف بازيكنان جديد تراكتورسازى از حضور در اين تيم؟
تراكتورسازى سال قبل با خريدهايى كه داشت، نشان داد عزمش براى رسيدن به ليگ برتر جزم است. آنها برخلاف فصل گذشته اين بار در يارگيرى آنقدر ضعيف عمل كرده اند كه طبق شنيده ها برخى بازيكنان درجه دو نيزمى خواهند از حضور در تراكتورسازى انصراف بدهند. بالاخره وقتى پول نداشته باشى، اوضاع از اين بهتر نخواهد شد.

 

+ نوشته شده در  86/05/23ساعت 12:20  توسط anonymous  | 

چند خبر از نقل و انتقالات

 بازیکنان جدید   باشگاه  قبلی    مدت قرارداد  سوابق   جدا شده ها  
اصغر رامشگر فولاد خوزستان . فوروارد نبی اله باقری ها
جعفر فولادی صنایع اراک . هافبک بابک ذوالرحمی
میر جعفر مهره کش ماشین سازی .    گلر علیرضا پورمند
نادر اقا زاده شاهين بوشهر .     - مهدی خیری
محمد فریدی خطیبی تراکتور (تمدید) . فوروارد مجتبی ترشیز
علی عبدی شهرداری تبریز . هافبک مهدی شعبانی
حبیب حاتمی

شهرداری تبریز

. هافبک علی کریمی
مجید میر مرسلی شهرداری تبریز . فوروارد مهرداد خادمی
محسن سلطانی تراکتور (تمدید) . مدافع ایوان ترابالیک
محسن حنیفی تراکتور (تمدید) . مدافع اصغر کرم الهی
علی غلام تراکتور (تمدید) . هافبک حسین عبدی

فرهاد ربیع خواه تراکتور  (تمدید) ...............  مدافع فرشید جعفری
محمد شجاع تراکتور  (تمدید) .  مدافع حسین جعفری
علی ابراهیمیان برق شیراز .  فوروارد ژاک راجر ویلیامز
بوریس راسپودیج (کشوربوسنی) .  مدافع عارف محمد وند
احمد سعیدی          - .     - شهرام حاجب
موسی رضاعباسیان          - .     - محمد محمدیان
محمد امین باقری          - .     - بهزاد بایرامی
حسین بابایی          - .     - پیمان نادری
مهدی محمد پور تراکتور(تمدید) .  مدافع علی لطیفی
رادكو زد كويچ   (صربستان) .    گلر .
مهدي غلامپور          - .    گلر .

آخرین اخبار از جذب بازیکن

خارجی های تراکتور

دو بازیکن از مقدونیه و صربستان برای حضور در تمرینات تیم تراکتور سازی وارد تبریز شدند و پس از ملاقات با مربیان و مسولان این تیم قرار است از امروز در تمرینات تیم شرکت کنند.این دو رادکو زد کویچ دروازه بان صرب و الکس هافبک سمت راست تیم ملی امید مقدونیه میباشند. اگر پیوستن این دو به تیم قطعی شود مجموع نفرات خارجی تراکتور به سه نفر میرسد که همگی از یوگسلاوی سابق میباشند.

چند دروازه بان جدید

طبق اخبار دریافتی دو دروازه بان جوان بومی به نامهای میر جعفر مهره کش و مهدی غلامپور در اردوی تراکتور در خلخال حضور یافته اند.گفته میشود مهره کش با تیم قرار داد بسته و شاید دروازبان سابق و  سالهای دور این تیم یعنی داریوش اسفندیاری نیز به تراکتور ملحق شود.همچنین شنیده شد که دروازه بان اهل صربستان که برای حضور در اردوی شهرداری به تبریز امده بود سر از تراکتور در اورده است و شاید به این تیم بپیوندد.گفته میشود این دروازه بان از شرایط فنی بالایی برخوردار است و در صورت جذب دروازه بان اول تیم خواهد بود.

24 بازيكن تراكتورسازي معرفي شدند

اسامي 24 نفر از بازيكنان تيم تراكتورسازي تبريز از سوي سرپرست اين تيم اعلام شد.
احمد ابهران در گفت‌وگوي اختصاصي با مهدآزادي گفت: در حال حاضر با 19 بازيكن رده سني بزرگسالان به توافق رسيده و با آنان قرارداد داخلي امضا كرده‌ايم.
وي افزود: محسن حنيفي، فرهاد ربيع‌خواه، محسن سلطاني، نادر آقازاده، بوريس راسپوديچ، احمد سعيدي، محمد شجاع، علي غلام، موسي‌الرضا عباسيان، اصغر رامشگر، حميد نشاط‌جو، محمدامين باقري، حبيب حاتمي، مجيد ميرمرسلي، علي عبدي، علي ابراهيميان، محمدعلي فريدي خطيبي، جعفر فولادي و حسين بابايي 19 بازيكن بزرگسال هستند.

به گفته سرپرست تيم تراكتورسازي، مهدي محمدپور، بهنام ولي‌پور و غلامرضا داودوندي در رده سني زير 23 سال و مهدي فرخي، مسعود ابراهيم‌زاده و سالار شيخ‌لاري در رده سني اميد به عضويت تراكتورسازي درآمدند

.........................................................................................................................................

خبری از روز نامه خبر ورزشی:اصغر رامشگر، مهاجم‌ فصل‌ گذشته‌ تيم‌ فولاد خوزستان‌ با انجام‌ تسويه‌حساب، رضايتنامه‌ خود را دريافت‌ کرد. اين‌ بازيکن‌ امروز با حضور در هيأ‌ت‌ فوتبال‌ استان‌ تبريز به‌ طور رسمى‌ به‌ تيم‌ تراکتورسازى‌ اين‌ شهر مى‌پيوندد.
گفتنى‌ است‌ رامشگر پيش‌ از اين‌ شاگرد احد شيخ‌لارى‌ در تربیت یزد بود.

...................................................................................................................................

متاسفانه با آنکه انتظار می رفت با اعتراضات صورت گرفته از سوی هواداران آقایان حسین زاده  و شیخ لاری اندکی در جذب بازیکنان دقت نمایند اما احد شیخ لاری با جذب بازیکنان:

1- علی عبدی   2-حبیب حاتمی    3-مجید مرسلی  4-وحید کارگر

که اولا سه بازیکن ابتدایی بازیکنان شهرداری تبریز هستند که همواره در نیمکت ذخیره ها بوده و  جمع وجور بیست دقیقه ای برای تیم بازی ننموده اند از سوی دیگر مجید مرسلی بازیکنی از تهران که فصل گذشته دچار مصدومیت بوده و حال نیز وضعیت مصدومیت وی مشخص نیست. حال سوال اینجاست که ما کی بازیکنی در حد صعود به لیگ برتر جذب خواهیم کرد؟

احد شیح لاری در برنامه تلاش

برنامه تلاش که از سیمای استان پخش میشود و به بررسی ورزش استان اختصاص دارد دیروز میزبان احد شیخ لاری سرمربی تراکتور سازی بود.در این برنامه شیخ لاری علت کناره گیری خود از تیم شهرداری را وجود برخی اختلاف سلیقه ها اعلام کرد. وی در مورد عقد قرار داد با تراکتور ضمن اشاره به ملاقات خود با اقای عرب باغی و صحبت با ایشان گفتند که قبل انتصاب ایشان و اقای حسین زاده به مدیر عاملی تصمیم هیات مدیره برانحلال تیم فوتبال باشگاه بود. ایشان در ادامه صحبت های خود ضمن انتقاد از قرار داد های سنگین سال گذشته با بازیکنان اعلام کرد که به خاطر همین قرار داد های سنگین و توقعات مالی بالا ممکن است تعدادی از این بازیکنان از تیم جدا شوند مگر انکه خود را با سیایت های جدید باشگاه همراه سازند. وی در مورد جذب بازیکن جدید افزود که تا کنون چهار بازیکن غیر بومی و یک بازیکن از تیم تراکتور نوین به تیم پیوسته اند و سعی خواهد شد که در انتخاب بازیکن عجله نشود وبازیکنی جذب تیم شود که در میدان لیگ یک بازیکن مفیدی باشد.همچنین وی خبر از امدن دو بازیکن خوب خارجی به تیم داد.در پایان اقای شیخ لاری خواهان کمک هواداران و مسولین و صداو سیما و...جهت موفقیت تیم شدند.

کپی مطلب فقط با ذکر منبع و سایت مرجع میسر است.

......................................................................................................................................... 

 تمرینات تیم تراکتور سازی از روز گذشته اغازشده است.طبق اخرین اخبار تا کنون اصغر رامشگر از فولاد خوزستان و جعفر فولادی از صنایع اراک و حمید نشاط جو از شیرین فراز کرمانشاه به این تیم پیوسته اند.  شایان ذکر است که نامبردگان از شاگردان سابق احد شیخ لاری در تیم تربیت یزد میباشند.

همچنین بابک ذوالرحمی و نبی اله باقری ها با دریافت رضایت نامه از این تیم جدا شدند.

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز(باقری ها) ظهر امروز با حضور در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس و توافق با حبيب كاشاني قراردادي داخلي به مدت يكسال با اين تيم امضاكرد.

باقري عصر امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران ، قرارداد خود را به ثبت مي‌رساند .

منتظر اخبار جدید و تکمیلی در این باره باشید.

+ نوشته شده در  86/05/16ساعت 17:48  توسط anonymous  | 

مصاحبه احدشیخ لاری با ایرنا

" احد شيخ‌لاري " سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز شد.

به گزارش ايرنا، با توافق " محمدرضا حسين‌زاده " مدير عامل جديد باشگاه تراكتورسازي، احد شيخ‌لاري رسما سرمربيگري تيم فوتبال اين باشگاه را براي مدت يكسال بر عهده گرفت.

سرمربي جديد تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز درگفت و گو باايرنا افزود:- با قبول شرايط سرمربيگري و دادن اختيارات كافي براي اداره تيم ازسوي مدير عامل باشگاه، از روز يكشنبه هفته آينده هدايت تيم را بر عهده خواهم گرفت.

احد شيخ‌لاري گفت: كم كردن حاشيه تيم و استفاده از بازيكنان بومي و مجرب در تيم هدف عمده و اصلي من مي‌باشد.

وي اظهار داشت : با بررسي اوضاع فعلي تيم و بازيكنان موجود،در صورت نياز، بازيكن جديد جذب تيم خواهد شد.سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با اشاره به گفته " جواد ششگلاني " رييس هيات فوتبال استان در كميته فني مبني بر استفاده از بازيكنان بومي و سرمايه‌گذاري روي آنها، تصريح كرد: توجه به بازيكنان بومي و صرف هزينه‌هاي مصوب ورزشي استان در رشد و پيشرفت ورزشكاران استان بايد مورد توجه مسوولين ورزش قرار گيرد.

احد شيخ‌لاري كه فصل گذشته سرمربي‌گري تيم شهرداري تبريز را بر عهده داشت با اين تيم به مقام هشتمي در گروه اكتفاء كرد.

+ نوشته شده در  86/05/13ساعت 18:17  توسط anonymous 

اطلاعیه مهم

اطلاعیه

 این مجموعه با تلاشهای فراوان تعداری از دلسوزان و هواداران فوتبال تبریز و بخصوص تراکتور ایجاد شده و اداره میگردد و بعد سالها کمبود چنین مجموعه اطلاع رسانی را جبران کرده است و اکنون هواداران جهت کسب خبر در مورد تیم محبوب خود بی نیاز از سایر مراکز و مراجه هستند که عمدتا اخبار تیمهای پایتخت را بازتاب میدهند.همچنین این مجموعه به هیچ عنوان متعلق به شخص و یا اشخاص و گروهی نیست و تمامی هواداران تیم در ان میزبان و سهیم میباشند.به عبارتی متعلق  به تمامی هواداران تراكتور سازی با دیدگاههای مختلف میباشد و نظرات انتقادی و حمایتی هواداران را بازتاب میدهد.بدیهی است كه این امر نشان دهنده تایید همه مطالب از سوی این مجموعه و نویسندگانش نمیباشد.بنابر این جهت رشد و هواداری از تیم محبوب خود و تبدیل این سایت به یک مرکز و مرجع اطلاع رسانی قوی لازم است هواداران پر شمار تیم تراکتور حمایت از این مجموعه را وظیفه خود دانسته و در معرفی و تبلیغ ان کوشا باشند.در ذیل برخی اقداماتی حمایتی معرفی میگردد باشد که مورد توجه قرار گیرد.

۱) اگر صاحب سایت و یا وبلاگ هستید میتوانید ادرس این مجموعه را در وبلاگ و یا سایت خود با نام کلوپ هواداران تراکتور سازی قرار دهیدو در صورت درج خبر ادرس سایت را جهت حمایت ذکر نمایید.

۲) معرفی ادرس سایت به دوستان علاقمند به فوتبال تراکتور از طریق پیام کوتاه یا اس ام اس

۳) معرفی در یاهو مسنجر و با استفاده از پیامهای افلاین و ارسال ادرس سایت به لیست دوستان خود در مسنجر و یا حتی در چت رومها

۴ ) همکاری با مجموعه از طریق شرکت در نظر سنجی ها و ابراز نظر و عقیده در قسمت نظرات و فعالیت

۵) همکاری با مجموعه از طریق ارسال اخبار و یا مقالات و عکس و....

۶) تبلیغ و همکاری به هر روش ابتکاری خودتان که در بالا ذکر نشده

 

با ارزوی موفقیت تیمهای تبریز و صعود تیم محبوب تراکتور سازی به لیگ برتر

آدرس سایت: http://tractor-tabriz.blogfa.com

+ نوشته شده در  86/05/05ساعت 20:27  توسط anonymous  |